05 / 07 / 2022

Beylikdüzü Dekar Asmalı Hayat’ta ön satış süreci başladı!

Beylikdüzü Dekar Asmalı Hayat’ta ön satış süreci başladı!

Bahçeli ev konusunda akla ilk gelen isimlerden biri olan Dekar Yapı’nın yeni projesi Dekar Asmalı Hayat ile Beylikdüzü’nde değişim hızlanıyor.Bahçeli eve sahip olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren ve Bahçeşehir’de Asmalı Evler, Dekar Asmalı Sokaklar ile Dekar Asmalı Bahçeler projelerini hayata geçiren Dekar Yapı, İstanbul’un gelişen yıldızı Beylikdüzü – Yakuplu’daki yeni projesi Dekar Asmalı Hayat’ın ön satışına başladı.


78 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Dekar Asmalı Hayat, ulaşılabilir fiyatlarla deniz manzarası ile bahçeli ev konseptini birlikte sunuyor. Tek kat ya da dubleks olarak 149 ile 361 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin ön satışlarına başlandı. 3+1, 4+1 ve 5+1 evlerden oluşan 7 tip konut ve ticari ünitelere sahip Dekar Asmalı Hayat’ta her türlü ihtiyaca göre bir bahçeli ev bulunuyor.


Ulaşım kolaylığı, havaalanına yakınlığı ve önemli karayollarının kesişme noktasında bulunan, bahçeli ev, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Dekar Asmalı Hayat projesi ön satışın avantajlı fiyatlarından yararlanmak isteyenleri bekliyor.


Sözcü