Bizimtepe Aydos Samandıra satılık daire!

Bizimtepe Aydos Samandıra satılık daire! Bizimtepe Aydos Samandıra satılık daire!

Firma: Halk GYO-Vakıf GYO

Proje: Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos Samandıra satılık daire fiyatları 440 bin TL'den başlıyor. 95 bin metrekarelik arsa alanına sahip proje Halk GYO ve Vakıf GYO tarafından inşa ediliyor.


Bizimtepe Aydos Samandıra satılık daire alanları 124 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiyor. Proje İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe Samandıra'da yükseliyor.


13 katlı 17 blok olarak dizayn edilen Sancaktepe Bizimtepe Aydos'ta yüzde 5 peşinat ile ödeme yapılabiliyor. Projenin 2017 yılı Kasım ayı içerisinde tamamlanması planlanıyor. 


Konutların 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı Aydos Bizimtepe'de toplam 1.037 adet konut bulunuyor. Proje Vakıf GYO ve Halk GYO imzası taşıyor. 


Bizimtepe Aydos Rezidans 95 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Projede çocuk oyun alanları, çim amfiler, koşu parkurları, özel anaokulu, süs havuzları, çardaklar, hobi bahçeleri ve ticari birimler gibi ortak kullanım alanları yer alıyor. 


Bizimtepe Aydos Samandıra satılık daire fiyatları 2 oda 1 salonlarda  440 bin TL ile 557 bin TL, 3 oda 1 salonlarda ise 535 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiyor. 


Bizimtepe Aydos Sancaktepe adres: Veysel Karani Mah. Kanuni Cad. No : 3/A/1 Sancaktepe - İstanbul


Samandıra  Bizimtepe Aydos  Evleri iletişim

Telefon: 0216 600 10 00

Web: http://www.halkgyo.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor