Bodrum'un gözde projeleri `Egeria Suites ve Villa Select'

Bodrum'un gözde projeleri `Egeria Suites ve Villa Select'Bodrum'daki konforlu, özel mimari ve tasarıma sahip projeler, yerli ve yabancı yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.


Tarihi dokusu, kültürü, eğlence hayatı ve doğal güzellikleri ile Bodrum, dünyanın dört bir yanından gelen turistler kadar yerli turistler için de bir cennet... Özellikle son dönemde Bodrum sahillerinde hayata geçirilen birbirinden konforlu gayrimenkul projeleri, yerli ve yabancı yatırımcıların da dikkatinden kaçmadı. Bodrum sahillerinin kısa bir süre sonra dünya sahilleri ile yarışacak hale geleceği yönündeki sinyallerin, doğru olduğunun en önemli göstergelerinden biri de gayrimenkul pazarlama şirketlerinin Bodrum'da açtıkları satış ofisleri...

Bodrum'da özellikle de yabancı yatırımcıların ilgi gösterdiği ve satışları halen süren projelerden "Egeria Suites" ve Yalıkavak'taki "Villa Select" 20 yıllık tecrübesini İstanbul'dan sonra Bodrum'a taşıyan Semerkand Yapı'nın son projeleri arasında. Semerkand Yapı, projelendirdiği arazileri yeni yaşam alanlarına dönüştürüyor. Denize sıfır villaları ile dikkat çeken "Villa Select" projesi 13 bin metrekare alan üzerine kurulu ve tamamı deniz manzaralı, 16 ikiz ve 16 daire tipi villadan oluşuyor. Tripleks, dubleks ve apart olarak 85 metrekareden 270 metrekareye kadar değişen 3 farklı daire seçeneğiyle Bodrum ve çevresindeki yapılaşma standartlarını yükseltmeyi hedefliyor. "Egeria Suites" ise; estetik tasarımları, fonksiyonel yaklaşımları ve şık iç mekân uygulamalarını bir araya getiriyor. Stresten uzak, özgün tasarımlarıyla yansıttığı mimari anlayışını, deniz manzaralı daire seçenekleriyle sunuyor. "Egeria Suites", 2 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu, 180 metrekare büyüklüğünde 2+1 dairelerden oluşuyor.

Semerkand Yapı Genel Müdürü Yiğit Ali Ural Bodrum'daki projeleri hakkında  "Bizler hayata geçirdiğimiz projelerle, yabancı yatırımcıları Türkiye'ye çekmeye çalışırken Bodrum'un standardının diğer dünya sahillerinden bir farkı olmadığını da göstermeye çabalıyoruz. Genel olarak inşaat sektöründeki sahil yörelerine yönelmenin de benzer amaçlar taşıdığına inanıyorum... Netice de ortak amaç Türk turizmini canlandırmak, ülkemizin tanıtımını gerçekleştirerek hak ettiği yere taşımaktır" dedi.

Tel: 0 252 385 53 62
Web: www.semerkandyapi.com