07 / 07 / 2022

Bulvar Loft'ta yüzde 21 kar fırsatı!

Bulvar Loft'ta yüzde 21 kar fırsatı!

Firma: Akfen İnşaat

Proje: Bulvar Loft

Akfen inşaat, 2019 yılının başına kadar daire sahiplerine yüzde 2l’lik kâr fırsatı sağlayacağını duyurdu..Akfen İnşaat, inşa ettiği konut projelerinde hazırladığı ‘kâr fırsatı modeli’ni yeni projesi ile güncelledi.

 

Buna göre şirket, geçen yıl yapımına başladığı Ankara’daki Bulvar Loft projesinin tamamlanacağı 2019 yılının başına kadar daire sahiplerine yüzde 2l’lik kâr fırsatı sağlayacağını duyurdu.  Akfen İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akm, konut alıcısına projedeki birimlerin ne zaman zamlanacağını lansman döneminde gösterdikleri bu modelin ev sahipleri tarafından takdirle karşılandığım ve sektörde de örnek alındığını söyledi. Akm, “Tatil döneminin geride kalmasıyla birlikte satışlarda beklediğimiz hareket kendini hemen gösterdi.

 

Satın almaya yönelik iştahın yemden oluştuğunu gözlemliyoruz. Buradan hareketle yeni bir kampanya düzenlemeye karar verdik. Kampanyamız ile projede hiçbir zaman fiyatlar geri gelmeyecek. Böylelikle bizden yann konut alan, bugün satın alandan hiçbir dönemde daha ucuza daire alamayacak” dedi. Akfen İnşaat’ın yeni kampanyası kapsamında Bulvar Loft projesinden 361 binTL’den başlayan fiyatlardan konut alanlara 48 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Ankara’nın popüler gelişim alanı İncek’in kendilerinin ardından hayata geçirilen konut projeleri ile birlikte Türkiye’nin en çok değer kazanan bölgeleri araşma girdiğine dikkat çeken Akm, İncek’te 5 yıl önce metrekaresi 2 bin 500 liraya satılan konutların değerinin 6 bin liraya kadar yükseldiğini söyledi.

 

http://www.bulvarloft.com.tr/

 


projeye sor