Bura Evleri Yirikler 'de metrekaresi 5 bin 500 liraya!

Bura Evleri Yirikler 'de metrekaresi 5 bin 500 liraya!


Firma: Yirikler İnşaat

Proje: Bura Residence


Konum olarak Beylikdüzü'nde yer alan Bura Residence projesinin ticari ünitelerinde metrekare birim fiyatı 5 bin 500 lira ile 6 bin lira arasında değişim gösteriyor .Projenin teslimatları Aralık ayında yapılacak...
9 dönüm arsa alanı üzerine inşa edilen  Bura Residence  projesi Beylikdüzü'nde yükseliyor.  Yirikler İnşaat  girişimi ile hayata geçirilen Bura Rezidans 'ta 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunuluyor. Yirikler İnşaat Bura Residence 'ta 1+1 daireler 95 bin liradan, 2+1 daireler ise 175 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki 1+1 daireler 62 metrekare ile 72 metrekare arasında değişirken,  2+1 daireler 123 metrekare alan büyüklüğüne sahip.


Bura Evleri Yirikler


Konutların dışında çarşı konsepti ile inşa edilen ticari ünitelerin satışının sürdüğü Bura Evleri Beylikdüzü’ndeki bu kısım 15 bin metrekare olarak tasarlandı. Projenin ticari kısmındaki ünitelerde alan büyüklüğü 150 metrekareden başlıyor, 225 metrekareye kadar yükseliyor. Yirikler Bura Residence’da ticari birimlerin metrekaresi 5 bin 500 lira ile 6 bin lira arasında değişim gösteriyor.Ödeme planının müşteri ile karşılıklı görüşme sonucu belirlendiği Bura Rezidans’ta  sauna Türk hamamı, tenis kortu, fitness salonu ve yüzme havuzu gibi imkanlar bulunuyor. Aynı zamanda banka kredisinin de kullanılabildiği projede teslimatlar Aralık ayında yapılacak.

0212 699 42 42

www.buraresidence.com

Gülay ODABAŞIprojeye sor