31 / 01 / 2023

Caddebostan Konutları Medline ile anlaştı

Caddebostan Konutları Medline ile anlaştı

Han İnşaat by Orhan Saraç, Caddebostan Konutları'ndaki herkesi Medline ile 7/24 Acil Sağlık Hizmetleri güvencesi altına alıyorButik ve özgün projeleriyle 11 yıl gibi kısa sürede kendisine bir isim edinen Han İnşaat by Orhan Saraç, Caddebostan Konutları'yla hayallerin ötesinde bir projeyi hayata geçirmenin gururunu yaşıyor. Gerçek lüksü müşterilerine sunarak kısa sürede markalaşan Han İnşaat by Orhan Saraç, Caddebostan Konutları Projesi'nde sağlık konusunda da bir kez daha kalitenin tanımını genişleterek rakiplerinden farklılaşıyor. 

Han İnşaat, Caddebostan Konutları'nda yaşayanların dışında, misafir olarak gelenler de dahil olmak üzere, herhangi bir nedenle konutlara giren herkesi Medline ile acil sağlık güvencesi altına alıyor. Bu hizmetin yanı sıra, Han İnşaat Caddebostan Konutları sakinleri, acil olsun ya da olmasın günün hangi saatinde ihtiyaç duyarlarsa, Medline doktorlarına sağlıklarıyla ilgili öğrenmek istediklerini de telefonla sorabilecekler.

HAN İnşaat by Orhan Saraç, Acil Sağlık Hizmetlerine bütünlük anlayışı içerisinde yaklaşarak yüksek müşteri memnuniyeti yakalayan Medline ile işbirliği yaparak, Caddebostan Konutları sınırları içerisinde yaşanabilecek acil durumlarda ücretsiz 24 saat doktorlu Acil Sağlık Hizmeti sunuyor. 

Caddebostan Konutları'ndaki herkese gerektiğinde Medline'nın üstün hizmet kalitesiyle doktorlu ambulans hizmeti sağlayan Han İnşaat by Orhan Saraç, sağlık gibi oldukça önemli bir konuda da lüksün ve kalitenin sınırlarını geliştiriyor. Site içerisine giren, misafir olan, su veya sipariş getirenler bile Medline'ın sunduğu Acil Sağlık güvencesiyle garantilenmiş oluyor. Han İnşaat Caddebostan Konutları'nda yaşayanlar, Acil Sağlık Hizmetleri'nin yanı sıra, Medline Alarm Merkezini arayarak, sağlık soru ve sorunlarında da yardım alabilecekler.

Sağlık hizmetlerinin lüks konut tanımı içerisinde yer alması gereken en önemli unsurlardan biri olduğunu vurgulayan Orhan Saraç,`Kullandığınız malzemeler kadar hizmet özelliklerinizde de kaliteyi yakaladığınız zaman gerçekten lüks konut yapmış olursunuz' politikasını takip ettiklerini belirtiyor.  "Sağlık bugün kişinin en ihtiyaç duyduğu kişisel hizmetler arasında yer alır. Biz Caddebostan Konutları'nda Medline gibi çok güçlü bir markayla çalışarak Caddebostan Konutları sakinlerinin acil bir durumda yaşamlarını kolaylaştırıyoruz"diyerek kaliteye verdiği önemi vurgulayan Orhan Saraç, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda lüksün ve kalitenin adı olmak için hedeflerini daima yükselteceklerinin altını çiziyor. 

www.haninsaat.com.tr
 
0216 302 52 84
Geri Dön