Çağatay Ulusoy yeni villası için 150 bin TL harcadı!

Çağatay Ulusoy yeni villası için 150 bin TL harcadı!Yeni dizisi için bölüm başı 50 bin TL alacak olan oyuncu Çağatay Ulusoy villasının dekorasyonu ve bahçe düzenlemesi için 150 bin lira harcadı.Netflix’te başlayacak olan yeni dizisinden bölüm başı 50 bin TL alacak olan oyuncu Çağatay Ulusoy, İstanbul Zekeriyaköy’de aylık kirası 16 bin TL olan 4 katlı villa kiralamıştı

Posta gazetesinde yer alan habere göre, Çağatay Ulusoy villasının dekorasyonu ve bahçe düzenlemesi için 150 bin lira harcadı. Ulusoy yalnızca ses sistemine 65 bin TL ödedi.


 
GERİ SAYIM BAŞLADI

 

Netflıx'in ilk Türk orijinal dizisinin çekimleri de İstanbul'da başladı. Setten ilk kareler ise geçen günlerde yayınlandı.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği, Binnur Karaevli tarafından hayata geçirilen ve bir süper kahraman hikayesini anlatan 10 bölümlük yeni dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş bulunuyor. Dizinin yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstlendi.