Çamlı Konaklar'da 30 aya kadar sıfır faiz

Çamlı Konaklar'da 30 aya kadar sıfır faiz

Gündoğan'da yapılan Çamlı Konaklar'daki konutlar için yüzde 40 peşin, 30 aya kadar sıfır faizle ödeme imkanı sunuluyor.İntaş İnşaatçılar Sosyal Şehircilik A.Ş. tarafından Bodrum Gündoğan'da inşa edilen Çamlı Konaklar'da dubleks villaların fiyatı 250 bin dolardan başlıyor.
Projedeki villalar için 100 bin dolar peşinat isteniyor. 30 aya kadar sıfır faiz oranı uygulanan konutların aylık taksidi 5 bin dolardan başlıyor. 65 bin 500 metrekare arsa üzerinde müstakil bahçeli olarak konumlandırılan Çamlı Konaklar 192 metrekare büyüklüğünde 4+1 tipindeki 60 dubleks villadan oluşuyor. İnşaatına 2005 yılında başlanan projedeki villalar hemen teslim ediliyor. Projedeki villaların her odasında banyo bulunuyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, havuz cafe-bar, çocuk oyun alanı dört mevsim site sakinlerinin kullanımına açık olacak.
Sosyal yaşam imkanlarının yanı sıra site sakinlerine sunulan hizmetlerin arasında, 24 saat güvenlik hizmeti, bahçıvanlık hizmetleri, 150 ton kapasiteli su deposu, site kapasitesinde jeneratör, kapalı devre güvenlik sistemi, site girişi / konaklar arası dahili telefon sistemi, sürekli tesisat - elektrik bakım ve onarımı, günlük alışveriş servisi yer alıyor.

Her villa, salon, açık mutfak, 4 yatak odası, 3 banyo, çamaşır ve hobi odasından oluşuyor. Birinci sınıf mutfak ve banyo mobilyasının kullanıldığı her konakta yerden ısıtma sistemi ve şömine bulunuyor. Gömme vestiyer ve her banyoda banyo dolabı standart. Bunun yanı sıra tüm doğramalar doğa ile dost birinci kalite masif sapelli ağacından imal edilmiş. Ebeveyn yatak odasında jakuzi, elektrikli kombi (tasarruflu), kullanıma hazır klima tesisatı, her odada telefon ve TV hattı ve çelik dış kapı villaların diğer özellikleri arasında yer alıyor.

www.camlikonaklar.com
0216 429 82 82 / 0252 387 85 81 / 0533 380 60 60

Kızılburun Cad. Gündoğan BODRUM