Canpark AVM, Serdar Ortaç konseri ile açılış tekrarlıyor!

Canpark AVM, Serdar Ortaç konseri ile açılış tekrarlıyor!

Canpark AVM ne zaman açıldı? Serdar Ortaç Canpark Alışveriş Merkezi açılış konseri ne zaman? Canpark AVM'de Serdar Ortaç konseri saat kaçta? Canpark AVM nerede? Canpark AVM'de sinema var mı? İşte cevaplar...
Canpark Alışveriş Merkezi, "Müzik Candır" sloganıyla duyurduğu Serdar Ortaç konseri ile açılış tekrarı yapma hazırlığında. İstanbul'un Anadolu yakasındaki ilçesi Ümraniye'de bulunan Canpark AVM, 28 Şubat’ta açılmıştı. Canpark AVM, 13 Haziran 2014 Cuma günü saat 21:00'de Serdar Ortaç konseri ile tekrar açılış yapacak.


Ümraniye Canpark AVM'de Serdar Ortaç konserine VIP bilet!


Canpark AVM'de 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Serdar Ortaç'ın açılış konserini VIP alanda izleme imkanına sahip olacaklar. 


Canpark AVM'de hangi markaların mağazaları var? 


Ümraniye Alemdağ Caddesi üzerinde, altından metro istasyonu geçen ve caddeye 200 metre cepheli proje olan Canpark AVM'de 150'ye yakın marka bulunuyor.


Ümraniye Haldun Alagaş Spor Salonu'nun yanında konumlandırılan Canpark AVM'de yer alan markalardan bazıları şunlar;


H&M, Mango, C&A, LC Waikiki, Koton, MMM Migros, Adidas, Puma, Colin’s, De Facto, Divares, ADR, Ayakkabı Dünyası, Flo, New Balance, Bosch, Samsung, Vodafone, Avea, Tekin Acar, Gratis, Flow Mar, Yves Rocher, Timberland, Kemal Tanca, DS Damat, Kiğılı, US Polo, Benetton, İnci, Altınyıldız, Hotiç, Derimod vs…


Canpark AVM'de sinema var mı? 


Canpark AVM'de şu an sinema salonu yok. Sinema salonu yapımı için çalışmaların sürdüğü Canpark AVM'de sinemanın ne zaman tamamlanacağı, kaç salon olacağı ve hangi firma tarafından işletileceği henüz netleşmedi.Canpark AVM kimin?


İstanbul Ticaret Odası (İTO) kayıtlarına göre eski ünvanı Can Park AVM İşletmecilik Turizm ve Taahhüt Anonim Şirketi olan Canpark Gayrimenkul Yatırım Turizm ve Taahhüt Ananim Şirketi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Can Gür...


Şirkette Yüksel Hamzaoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevini yürütürken Yönetim Kurulu Üyeleri ise şunlar;


Serhat Cem Gür, Gülsüme Gür, Gülcan İstem Akkan Bayatlı, İsa Ünal, Yakup Gürcüoğlu, Salahattin Özgül...Canpark AVM nerede? 


Adres: Yamanevler Mah. Alemdağ Cad. No: 169 Ümraniye, İstanbul


Tel: 0216 631 59 59


Web: www.canparkavm.com.tr