Cer Loft satışta! Yeni proje!

Cer Loft satışta! Yeni proje! Cer Loft satışta! Yeni proje!

Firma: Ege Yapı Group

Proje: Cer Loft

Dubai Cityscape Awards'tan ''Az Katlı Konut Prpjesi'' ödülüne sahip olan Cer İstanbul projesinin ''Loft'' bölümünün çok yakında satışa sunulması bekleniyor. Proje Yedikule Hisarı'nın yanı başında konumlanıyor.Emlak Konut GYO ve Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Cer İstanbul projesi Yedikule Hisarı'nın yanı başında inşa edildi. Proje Dubai Cityscape Awards'tan ''Az Katlı Konut Prpjesi'' ödülüne layık görüldü.

Toplam 125 adet konut ve 23 ticari alandan oluşan Cer İstanbul projesinde sadece 36 adet ''Loft'' daire ve 76 ''Rezidans'' daire satışa sunuluyor.

Projeden ev sahibi olmak isteyenler için yüzde 30 peşin, 12. ve 24. aylarda iki adet yüzde 10’luk ara ödeme ve yüzde 50 için 50 ay vade farksız ödeme fırsatı yer alıyor.

Cer İstanbul projesinin loft ünitelerinde daireler 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 şeklinde dizayn edildi. Projede daire fiyatları 3 milyon 625 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 

Tarihi binalardan oluşan loft ve rezidans projesinde loft daireler 2021 yılının Ekim ayında, rezidans daireler 2021 yılının Mart ayında teslim edilecek.

Yarımada'da yaşamı fırsatı sunan proje Bakırköy Sahil Yolu'na, Marmara Kazlıçeşme İstasyonuna, Yedikule Hisarı'na, Avrasya Tüneli'ne, Sarayburnu'na ve Altın Kapı'ya yakın konumda bulunuyor. 

Satış ofisi:
Adres: Kennedy Cad. Bucakbaşı Sok. No:13, 34107
Yedikule / İstanbul
Telefon: 444 5 343
Web: www.egeyapi.com/

 

Cer Loft 11 soruda tüm detaylarıyla!


projeye sor