Concord İnvest İnşaat ve Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Concord İnvest İnşaat ve Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Concord İnvest İnşaat ve Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Concord İnvest İnşaat ve Emlak Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 150 bin TL sermaye bedeli ile Amr Al Ramla Al Shami, Mehmet Onur Akbulut ve Mohammad Nour Alramla Alshami ortaklığında kuruldu. Concord İnvest İnşaat ve Emlak Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 150 bin TL sermaye bedeli ile Amr Al Ramla Al Shami, Mehmet Onur Akbulut ve Mohammad Nour Alramla Alshami ortaklığında kuruldu. 

Concord İnvest İnşaat ve Emlak Ticaret Limited Şirketi konusu:
1. Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri projeden veya tamamlanmış hali ile almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek. 2. Bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. 3. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. 4. Emlak projelerinin birinci ve ikinci el satışları ile projeden kiraya verilmesi ve aracılık hizmetlerini yapmak. 5. Türkiye sınırları içerisinde resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihale çıkarılacak her türlü küçük veya büyük yapıların her türlü projeden alım satımı ve kiralanması hizmetlerini yapmak. 6. Her türlü projelere mimari ve mühendislik hizmetleri vermek. 7. Proje gerektiren her türlü emlak müşavirliği işlemlerini yapmak. 8. Konusuyla ilgili her türlü dengeleme, hesaplama, yazım, çizim ve proje hizmetleri vermek.

Adres: Barış Mah. Peyami Safa Sok. Çarşı Apt. No:1/9/19 BEYLİKDÜZÜ