Concord İstanbul Fikirtepe kampanyalı ödeme planı!

Concord İstanbul Fikirtepe kampanyalı ödeme planı!

Firma: Teknik Yapı

Proje: Concord İstanbul

Concord İstanbul Fikirtepe kampanyalı ödeme planı kapsamında peşinde yüzde 12 indirim uygulanıyor. Toplam arsa alanı 11 bin 504 metrekare olarak belirlenen proje Teknik Yapı imzası ile yükseliyor.Concord İstanbul Fikirtepe kampanyalı ödeme planı ile fırsatlar devam ediyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen konutlar bulunuyor. 


Teslimlerin ilk etapta 2016 yılı Aralık, 2. etapta ise 2017 yılı Aralık ayında gerçekleşeceği  Concord İstanbul  Evleri Kadıköy Fikirtepe hattında inşa ediliyor. 


Daire fiyatları 501 bin TL'den başlangıç gösteren Concord İstanbul Kadıköy'de satışlar devam ediyor. Proje 11 bin 504 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçiriliyor. 


Teknik Yapı Concord İstanbul'da spor alanları, fitness merkezi, yüzme havuzu, buhar odası, kapalı otopark, sauna, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar yer alıyor. 


Concord İstanbul Fikirtepe kampanyalı ödeme planı!

Kadıköy Concord İstanbul'da 36 ay 0 faiz, 60 ay yüzde 0,39 faiz veya 48 ay yüzde 0,25 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor. Projede tamamı peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim imkanı sağlanıyor. 


Concord İstanbul Kadıköy adres: Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey Cad. No:15 Kadıköy / İstanbul


Concord İstanbul Evleri iletişim 

Telefon numarası: 444 10 08

Web: www.concordistanbul.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor