Cordella Twins güncel fiyat listesi!

Cordella Twins güncel fiyat listesi! Cordella Twins güncel fiyat listesi!

Firma: Kayıhan Yapı ve Scon Yapı

Proje: Cordella Twins

İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesinde yaşama geçirilen Cordella Twins güncel fiyat listesi hakkında detay vermeden önce projenin diğer bilgilerine geçelim. Proje, Kayıhan Yapı ve Scon Yapı projesi olarak konumlanıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Toplam 7 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen  Cordella Twins  güncel fiyat listesi hakkında bilgi vermeden önce projenin diğer bilgilerine değinelim. Projede 25 kata sahip 2 adet blok yer alıyor. 


Kayıhan Yapı Cordella Twins projesinin sosyal donatı alanları arasında; fitness center, açık kapalı yüzme havuzu, peyzaj alanları, açık oyun alanları, dinlenme alanları, kapalı otopark bulunuyor. Projede banka kredisi de kullanılıyor. 


Dairelerin satış sürecine Ağustos ayında başlanacak olan Cordella Twins güncel fiyat listesi için satış ofisini arayabilirsiniz. Projede yüzde 25 peşinat sonrasında 24 aya kadar sıfır faizle vadelendirme yapılıyor. İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesinde yükselen Kartal Cordella Twins Residence'ta dairelerin 24 ay sonra teslim edilmesi öngörülüyor. Projede, 203 daire ve 3 iş yeri yer alıyor.


Cordella Kartal: Cordella Twins projesinin adı değişti!


Cordella Twins güncel fiyat listesi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Telefon: 444 6 506 

Web: www.cordellatwins.com 

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus