ÇorluPark'ta 84 bin YTL'ye! Hemen teslim!

ÇorluPark'ta 84 bin YTL'ye! Hemen teslim!Propa A.Ş. tarafından hayata geçirilen ÇorluPark projesinde fiyatlar 84 bin YTL'den başlıyor.


29 metrekare arazi üzerinde 14 katlı bloklardan oluşan projenin birinci etabını oluşturan 3 blokta toplam 168 daire bulunuyor. Yaşamın başladığı birinci etapta arsa sahiplerine ait 135 metrekare 3+1 21 konut 84 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bayrama kadar sürecek olan kampanya sadece toprak sahiplerine ait daireler için geçerli. ÇorluPark projesindeki diğer konutlar kampanya dahilinde değil.

ÇorluPark'ın sosyal olanakları arasında; 24 saat açık acil servis, yüzme havuzu, süs ve peyzaj havuzları, çocuk yuvası ve kreş, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, yürüme parkuru, bisiklet yolları, cafe ve otoparklar yer alıyor. Özel güvenlik ve profesyonel bir site yönetiminin sağlandığı ÇorluPark'ta, her bloğun girişinde ikinci güvenlik kapısı ve dairelerde görüntülü diafon bulunuyor.

ÇorluPark, İstanbul'a 95 km uzaklıkta olması sebebiyle çevre illerdeki gayrimenkul yatırımcılarının da ilgisini çekiyor.

0282 653 03 33

www.corlupark.com

ÇorluPark