06 / 02 / 2023

ÇorluPark'ta örnek daire Aralık'ta görücüye çıkıyor

ÇorluPark'ta örnek daire Aralık'ta görücüye çıkıyor

65 bin YTL'den başlayan fiyatlar satışa çıkarılan ÇorluPark'ta Aralık ayı sonunda örnek daire hazır.Türkiye'nin inşaat ve proje konusunda en büyük şirketleri arasında sayılan Prokon - Ekon - Propa ortaklığı ile ve tamamen öz kaynaklarla hayata geçirilen ÇorluPark, Aralık ayında tamamlanacak örnek dairesi ile Trakyalıların beğenisine sunulacak.

Toplam 640 konut, 90 bin metrekare alışveriş merkezi ve 4 yıldızlı oteli ile Trakya'nın en büyük inşaat projesi olma özelliğini taşıyan ÇorluPark, örnek dairesinin tamamlanması ile birlikte Aralık ayında çok cazip bir kampanya ile satışa sunulacak. 14 katlı bloklardan oluşan ÇorluPark'ta, 55 metrekarelik 1+1'den, 200 metrekarelik 4+1'e kadar dört tip daire seçeneği sunuluyor. Proje, önümüzdeki yılın Haziran ayından itibaren etap etap sahiplerine teslim edilecek. Yapıların tamamı 2009 yılında bitmiş olacak.

Kentin karmaşasından, gürültüsünden uzakta istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz huzurlu bir yaşam imkânı sunan ÇorluPark, Çorlu ve civarı ile Trakya'da bu tanıma uyan tek bir proje bulunmaması nedeniyle fark yaratıyor.

Proje alanının yüzde 85'i yeşil alana ayrılıyor. ÇorluPark'ın sosyal olanakları arasında; 24 saat açık acil servis, yüzme havuzu, süs ve peyzaj havuzları, çocuk yuvası ve kreş, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, aydınlatılmış mini futbol çim sahası, yürüme parkuru, bisiklet yolları, fitness center, kapalı spor salonu, cafe, restaurant ve otoparklar yer alıyor. Özel güvenlik ve profesyonel site yönetiminin sağlandığı proje, tek kapıdan kontrollü giriş ve çıkış, dairelerde görüntülü diafon, güvenlik duvarı ve kameralı güvenlik ile koruma, elektrik ve su kesintilerine karşı jeneratör ve su depoları gibi fırsatlarıyla da rakiplerinden farklılaşıyor.

Yaşam standardını yükseltmek amacı ile geniş sosyal olanaklar sunan ÇorluPark'ın en önemli özelliklerinden biri, 90 bin metrekare kapalı, 45 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, sadece Çorlu'nun değil tüm "Trakya'nın En Büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi"ni bünyesinde barındırması.

ÇorluPark AVM sayesinde, projeden ev satın alanlar hem lüks, prestijli ve çağdaş bir yaşamın kapılarını aralayacak hem de önemli bir yatırım aracına sahip olacaklar. Dünya markalarına ev sahipliği yapacak olan alışveriş merkezi, sosyal aktiviteleriyle de tüm Çorlu ve Trakya halkını buluşturacak bir sosyal merkez olarak düzenleniyor.

Residence konseptini bölgeye ilk defa getirmesi, kentleşmenin getirdiği otel ihtiyacına cevap verecek, 4 yıldızlı, 250 yataklı kaliteli bir şehir otelini de içinde barındırması ile ÇorluPark AVM ve ÇorluPark Konutları, Propa İnşaat'ın imza attığı en önemli ve kapsamlı projelerden biri olarak dikkat çekiyor. Otel ile aynı ana yapı içinde olacak olan residence konutlarının bakım, işletme ve temizliği ile 24 saat devamlı tüm hizmetleri de otel tarafından verilecek ve böylece residence sahipleri kendi evlerinde 4 yıldızlı bir otelin tüm olanaklarından faydalanma imkânına sahip olacaklar.

Sitedeki konutlarda yaşam başlayana kadar bitirilecek olan ÇorluPark AVM'de hipermarket, çeşitli mağazalar, food court, sinema ve eğlence bölümleri, toplantı ve düğün salonları, sağlık ve eğitim birimleri yer alıyor. Dünya markalarını ÇorluPark sakinlerinin ve tüm Trakya'nın ayağına getirecek olan "ÇorluPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi", Çorlu ve tüm Trakya halkına sunacağı yenilikler ile günlük yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

"Trakya'nın Alışveriş ve Yaşam Merkezi ÇorluPark"ta mutlu ve huzurlu bir yaşama hizmet edecek her türlü ayrıntı düşünülüyor. ÇorluPark sakinlerine ulaşım kolaylığı sağlaması amacıyla toplu taşıma hattı da yaşamla birlikte hizmete sokulacak.

Güven, huzur, kalite, konfor ve prestijin adresi olan ÇorluPark'tan ev sahibi olmak için örnek daireyi gezmek isteyenlerin tek yapması gereken ÇorluPark'a başvurmak.

ÇorluPark'taki konutların başlangıç fiyatları 65 bin ile 165 bin YTL arasında değişiyor. 24 ay faizsiz kredi, `önce otur sonra öde' gibi çeşitli ödeme kolaylıklarıyla satışına start verilen projede, ilk etapta sadece 25 bin YTL ödeyenlere bitmek üzere olan konutlarının tapusu veriliyor. Kalan ödemelerin ise oturmaya başladıktan sonra yapılacağı proje, önümüzdeki yılın Haziran ayından itibaren etap etap sahiplerine teslim edilecek. Proje'nin tamamı 2009 yılında bitmiş olacak."

ÇorluPark'a ulaşmak için web adresi ve telefon numaraları:

www.corlupark.com

İstanbul (Merkez) : 0 (212) 347 02 89 (pbx)

Çorlu(Merkez): 0 (282) 661 1 661
Geri Dön