Cubes Ankara ev fiyatları 2018!

 Cubes Ankara ev fiyatları 2018! Cubes Ankara ev fiyatları 2018!

Firma: Nuhoğlu İnşaat-Dalgıç GY

Proje: Cubes Ankara

Daire teslimleri 2020 yılında yapılacak olan Cubes Ankara projesinde A blok home ofis ve exclusive rezidanslar, B blok ofis, otel ve kurumsal ofis kiralama alanları için planlandı..  


Ankara Çankaya Çukurambar'da inşa edilen  Cubes Ankara  projesi 20 dönümlük arazide konumlandırılıyor. Proje Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant Proje’nin bir araya gelmesiyle oluşan NDL Yapı imzası taşıyor. 

 

Toplam 420 aireye yer verilen Çankaya Cubes  Ankara  projesinde A blok home ofis ve exclusive rezidanslar, B blok ofis, otel ve kurumsal ofis kiralama alanları için planlandı.  

 

Cubes Ankara projesinin otel bölümü için dünyanın prestijli otel zincirlerinden Marriott International’ın Residence Inn By Marriott markası ile anlaşıldı.

 

Cubes Ankara projesinde 1+1, 2+1 ve 2,5 daireler isteğe bağlı olarak 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak genişletilebiliyor.  Proje 26 ve 32 katlı iki blok olarak yükseliyor. 
 

Projede yoga house, spor alanları, çocuk oyun alanları, sonsuzluk havuzu, otopark, konser, sinema, tiyatro, konferans alanları olanakları sunuluyor.    

 

Cubes Ankara ev fiyatları 2018!

Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanan Cubes Ankara’da ev fiyatları 295 bin liradan başlıyor. Projede daire teslimleri 2020 yılında yapılacak. 

 


Adres: Çukurambar Mah. 1424 Cad. No:6 Çankaya/ Ankara  

 Tel: 444 22 87   

Web: http://www.cubesankara.com.tr

Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com 
 


projeye sor