Çukurova Gayrimenkul’den Babalara özel çifte fırsat!

Çukurova Gayrimenkul’den Babalara özel çifte fırsat!

Ramazan Bayramı ve Babalar Günü’nde Çukurova Balkon’da yüzde 20 indirime ek yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı sunuluyor...SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’daki projesi Çukurova Balkon’da tarihi bir fırsat sunduğu yüzde 20 indirim ve sadece yüzde 5 peşinat ile 120 ay 0.98 faiz kampanyasını Ramazan Bayramı ve Babalar Günü kapsamında 18 Haziran tarihine kadar uzattı. Deniz, adalar ve orman manzaralı balkon ve terasları ile öne çıkan Çukurova Balkon projesi oturum ve yatırım amacıyla konut almak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor. Yaklaşık yüzde 30 kazanım sağlayan düşük faiz oranı, 10 yıla yayılan ödeme süresi, yüksek indirim tutarı, cüzi peşinat miktarı ve binde 20’den 15’e inen tapu harcı ile son yılların en cazip koşularını sunan kampanyanın yanı sıra Çukurova Balkon’un yüzde 1 KDV avantajı da konut sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık da sağlıyor.

Çukurova Gayrimenkul’den Babalara özel çifte fırsat!

Hemen teslim kira garantili daireler

Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla hemen teslim edilen Çukurova Balkon’dan konut alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı da buluyor. Böylelikle yatırım amaçlı konut alanlar kiracı bulmak için hiç uğraşmadan hızlı bir biçimde kazanç elde etmeye başlıyor.

78 farklı daire tipi

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun bulunduğu Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila 273 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde tasarlandı. Bu doğrultuda projede; 3 farklı 1 oda 1 salon, 60 farklı 2 oda 1 salon, 10 farklı 3 oda 1 salon ve 5 farklı 4 oda 1 salon olmak üzere toplam 78 farklı tipte daire bulunuyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da mevcut.

Çukurova Gayrimenkul’den Babalara özel çifte fırsat!

Adalar ve orman manzaralı balkonlar ve 30 metrekare teras

Kartal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosu, yeni açılan Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sağladığı gibi aynı zamanda şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında oksijen deposu gibi bir bölgede eşsiz manzara vadediyor. Her cephesinde bölgenin ayrı bir güzel manzarasına açılan Çukurova Balkon, geniş balkon ve teraslarıyla havadar ve ferah bir yaşamın kapılarını da açıyor.

Geniş yeşil alanlar ve 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Çukurova Balkon'un sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı bulunuyor.Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını meydana getiriyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri mevcut. Kameralı güvenliğin bulunduğu Çukurova Balkon'da, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

Web: http://www.cukurovabalkon.com/