Dap Dalga projesinin yüzde 55"i satıldı!

Dap Dalga projesinin yüzde 55Deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan Dap Dalga, Anadolu yakasının önemli binaları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Yüzde 55"lik kısmı satılan proje, konumu itibariyle denize en yakın rezidans olarak nitelendiriliyor


şžirketten yapılan açıklamada, projenin kurumsal yönetim sistemiyle işletilecek olmasının yatırımcısına sürekli kazanç vaat ettiği belirtildi. Açıklamada, çeşitli eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezleriyle çevrili olması ve Yüksek İstinaf Mahkemesi"nin de bu alanda yaşama geçecek olmasının yoğun bir ziyaretçi trafiği yarattığı vurgulandı. Dragos-Maltepe"de, Dap Royal Center ve Dap Burgu projelerinin inşaatını da sürdüren şirket ilk bloğunun tamamını sattığı Dalga Kule"de ikinci bloğun satışlarına ise devam ediyor.

Fiyatlar 159 binden başlıyor

Yüzde 55"i satılan projenin B Bloğunda fiyatlar 159 bin TL"den başlıyor. Büyüklükleri 45 ila 105 metrekare olarak değişen Single (stüdyo), Suit (1+1) ve 2+1"lik Grand Suit"lerin satışları yüzde 30 peşinatla 36 aya kadar firma bünyesi kapsamında vadelendiriliyor. Daireler, kullanıcısına ve yatırımcısına yurt dışında hayli yaygın olan ˜oturmadığın dönemde kirala" modeliyle alternatif kazanç imkanı da sağlıyor. şžirketten yapılan açıklamada, İstanbul"un yeni cazibe merkezi olan Maltepe"deki projenin iş ve yaşam merkezlerinin ortasında olması nedeniyle yüksek oranda prim yapabileceği de belirtildi.

Star