Darüşşafaka Cemiyeti Sarıyer ve Kadıköy'de 2 konut satacak

Darüşşafaka Cemiyeti Sarıyer ve Kadıköy'de 2 konut satacak Darüşşafaka Cemiyeti Sarıyer ve Kadıköy'de 2 konut satacak

Darüşşafaka Cemiyeti Sarıyer ve Kadıköy'de 28 Nisan 2010 tarihinde 2 konut satacakDarüşşafaka Cemiyeti birisi Sarıyer'de, diğeri de Kadıköy'de olmak üzere iki konutu satışa çıkardı. Sarıyer'de satışa çıkan gayrimenkul Tarabya Dereiçi Sokak No 6 Birlik Apartmanı B Blok Kat 1'deki 9 numaralı daire. Bu taşınmaz 28 Nisan 2010 tarihinde saat 11.00'de konutun adresinde satışa çıkarılacak.

Satışa çıkan diğer konut ise Kadıköy Bahariye General Asım Gündüz Caddesi, Metin Apartmanı No 70 Kat  4'teki 6 nolu bağımsız bölüm. Bu konutta 28 Nisan Çarşamba günü saat 14.30'da yine konutun bulunduğu adreste satışa çıkarılacak. İsteyenler, konutları gazetede ilanların yayınlandığı günlerde saat 13.00-17.00 arasında gezip görebilirler. Satışa çıkan her daire için taliplilerin 20 bin TL'lik teminat mektubu yada bloke çek getirmeleri gerekiyor.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

Konu ile ilgili basında yer alan diğer haberler

Darüşşafaka konut satıyor
Darüşşafaka Cemiyeti birisi Sarıyer'de, diğeri de Kadıköy'de iki konutu satışa çıkardı. Elde edilen bilgilere göre, her iki daire de 28 Nisan 2010'da bulundukları adreslere satışa çıkarılacak. Satılacak her daire için taliplerin 20 bin TL'lik teminat
mektubu getirmeleri gerekiyor.
Tebernüş Kireçci