27 / 05 / 2022

Decoyap Denizli Fuarı ziyaretçilerini bekliyor!

Decoyap Denizli Fuarı ziyaretçilerini bekliyor!

Ege Bölgesi’nde marka haline gelmiş 8. Decoyap Denizli Fuarı 17-20 Mart 2011 tarihinde Denizli Kongre ve Fuar Merkezinde düzenleniyor  Ege’nin yıldızı 8. DECOYAP DENİZLİ FUARI İnşaat Malzemeleri, Dekorasyon ve İç Mimari ile 17-20 Mart 2011 de yeniden değerli katılımcıları ve ziyaretçileri bir araya getiriyor.
 
Demos Fuarcılık Genel Müdürü Hüseyin Aslan;’ Konumu bakımından, Doğu ve Kuzeyden, Ege ve Akdeniz' e ulaşan yolların kesişme noktasında bulunan Denizli, Türk Tekstil Sanayinin kalbi olması nedeniyle, Ege bölgesinin ikinci büyük sanayi ve turizm kenti durumundadır. Hızla artan bölge nüfusu ile birlikte inşaat sektörü aynı oranda hızla büyüyerek Ege bölgesinin merkez üssü haline gelmiştir.
 
EGS Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 8. DECOYAP Denizli İnşaat Malzemeleri, Dekorasyon ve İç Mimari Fuarı, Denizli ve çevresine hareketlilik katacak. Doğu ve kuzeyden, Ege ve Akdeniz’e ulaşan yolların kesişme noktasında bulunan Denizli’de düzenlenecek olan 8. DECOYAP Denizli Fuarı’nda; izolasyon ve boya, prefabrik ve çatı cephe sistemleri, mutfak banyo seramik ve dekorasyon ürünleri, kapı, pencere ve zemin kaplama malzemeleri, ev ve ofis mobilya sistemleri, iş ve inşaat makineleri, alt yapı ve makine ekipmanları, arıtma sistemleri, asansörler, asma tavan sistemleri, balkon kapama sistemleri, banyo ve mutfak donanımı, bilgisayar yazılımı, bina otomasyon sistemleri,boya ve vernik, bölme sistemleri, cam ve saydam elemanlar, cephe kaplamaları, çatı kaplamaları ve daha birçok sektörden temsilciler yer alacak.’ açıklamasında bulundu.
 
Demos Fuarcılık, Denizli’nin Turizm bölgelerine yakınlığı nedeniyle, yeni sezona hazırlanan otel, cafe, bar, restaurantların ve bölgedeki yatırımcı kuruluşlarla beraber profesyonel ziyaretçilerin ve nihai tüketicilerin ürün seçtiği büyük bir ticaret plâtformu olan 2011 DECOYAP FUARI'na sizleri davet ediyor...
 
Ziyaret Saatleri:
 
17 Mart Perşembe 14:00 – 22:30
18 Mart Cuma 14:00 – 22:30
19 Mart Cumartesi 12:00 – 22:30
 
20 Mart Pazar 12:00 – 21:00