Değerleme alanında dev işbirliği

Değerleme alanında dev işbirliği

Konut Finansmanı Kanunu ile hayatımıza giren mortgage (ipotekli konut finansmanı) teriminin bütünleştirici unsurlarından olan bilimsel değerleme hizmeti alanında dev işbirliği emlakkulisi.com sitesinde hayat buluyor.

Taşınmazlarının değerini öğrenmek isteyen ziyaretçiler emlakkulisi.com sitesi üzerinden Değerleme Sektörünün aktif ve öncü şirketlerinden Yetkin Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'nin online değerleme sayfasına ulaşarak her vasıftaki gayrimenkulün değerini öğrenme imkanına sahip olacak.

Yetkin Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. mühendis formasyonuna sahip, inşaat, harita, gayrimenkul yatırım ve proje geliştirme konularında deneyimli,  SPK lisanslı değerleme uzmanlarının kurduğu bir şirkettir.

Yetkin Gayrimenkul, çözüm ortaklığını üstlendiği gerçek ve tüzel kişilere bilimsel ve fiziki verilere dayalı olarak doğru ve güvenilir bilgiler ışığında gayrimenkul ile ilgili alacakları tüm kararlara yön verme açısından yardımcı oluyor.

Mevcut durum itibariyle İstanbul ile birlikte Ankara, Antalya, Afyon, Eskişehir, Aydın, Denizli ve İzmir; Konya ve Samsun illerimizde de değerleme hizmeti veren Yetkin Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. değerleme hizmetinin yanı sıra yatırımcılara gayrimenkul ile ilgili İdari, Teknik ve Hukuki Danışmanlık hizmeti sunmak suretiyle rehberlik etmeye devam ediyor.