Delta İncirli iletişim bilgileri!

Delta İncirli iletişim bilgileri! Delta İncirli iletişim bilgileri!

Firma: Delta Proje

Proje: Delta İncirli

Delta İncirli Evleri projesi 2019 yılında teslim edilecek. Delta Proje İnşaat tarafından hayata geçirilen proje dört adet konut bloğu olarak planlanıyor...


Delta İncirli projesinin arsası İmsa İstanbul Meşrubat Sanayi ve Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm A.Ş.'ye ait. Proje 12 bin 624 metrekare alanda inşa edilecek.


Delta İncirli projesi E-5 karayolu üzerinde Özel JFK Hastanesi'nin hemen karşısında yer alıyor. Proje  Delta Proje  İnşaat tarafından İstanbul Bahçelievler'de eski Coca Cola Fabrikası arazisi üzerine inşa edilecek. 


Delta İncirli projesinde zemin üstünde ise 2 adeti 5 katlı; 2 adeti 6 katlı olmak üzere toplam 4 adet konut bloğu ve 1 adet 6 katlı otel bloğu planlandı. 


Ocak 2019'da tamamlanması hedeflenen  Delta İncirli  projesinde 96 konut, 56 dükkan ve 130 oda 260 yatak kapasiteli otel alanı olacak.


Delta İncirli projesinin inşaat alanı 66 bin 407 metrekare olarak belirlendi. Projede blokların taban alanı ise 4 bin 981 metrekare olarak belirlendi. 


Delta İncirli projesinde 516 araç kapasiteli otopark, yüzme havuzu, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanı gibi özellikler de olacak. 


Delta İncirli iletişim bilgileri!

Tel: 0212 558 36 36

Web: http://deltayatirimholding.com

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor