Demsaş bahar kampanyası devam ediyor

Demsaş bahar kampanyası devam ediyor Demsaş bahar kampanyası devam ediyor

Demsaş gelen yoğun talep üzerine kampanya süresini uzattı, müşterilerine iki farklı kampanya seçeneği sunmaya devam ediyor...Yeni ev alanlar, yeni evlenecekler ya da evinde değişiklik yapmak isteyenler için kaçırılmaz fırsat olacak "Demsaş Bahar Kampanyası" karlı bir alışveriş sunmaya devam ediyor. Mayıs ayı sonuna kadar uzatılan kampanya süresince, tüm mutfak ve banyo mobilyaları yüzde 30 indirimle satışa sunuluyor. Müşterilere sunulan bir diğer seçenek ise; liste fiyatı 15 bin YTL ve üzeri alışverişlere, üçlü Siemens ankastre ürün paketi hediye ediliyor. Paket içerisinde ankastre fırın, ankastre ocak ve davlumbaz bulunuyor.

Nakit ödemede yüzde 30, kredi kartına 12 ay vade ile satışlarda yüzde 20 indirim sunan Demsaş,  HSBC Advantage Card sahiplerine peşin fiyatına 9 Taksit imkânı da veriyor.

İstanbul başta olmak üzere, Bodrum, Antalya, İzmit, K.K.TC'de bayisi bulunan firma, toplam 10 noktayla müşterisine ulaşıyor. Demsaş, Mayıs ayı sonuna kadar cazip fiyatlarıyla, evlerinde yenilik isteyenleri bekliyor.

www.demsas.com