Divan Grubu Bağdat'ta otel açacak!

Divan Grubu Bağdat'ta otel açacak! Divan Grubu Bağdat'ta otel açacak!

Divan Grubu, yeni otelini Bağdat’ta açmaya hazırlanıyor. Bu otelin hizmete girmesiyle birlikte, Divan Grubu’nun otel sayısı 24’e ulaşıyor. Divan Grubu, Bağdat otel projesiyle, yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da büyüme ivmesini hızlandırıyor.


Yurtiçi ve yurtdışındaki büyümesine hız kesmeden devam eden Divan Grubu, yeni otelini Bağdat’ta açmaya hazırlanıyor. 2018 yılı ilk çeyreğinde bitirilmesi planlanan ve toplam inşaat maliyetinin 46 milyon dolar olması öngörülen otel ile birlikte, Bağdat’a Divan konforunun ve hizmet kalitesinin getirilmesi amaçlanıyor.  Bu otelin hizmete girmesiyle birlikte, Divan Grubu’nun otel sayısı 24’e ulaşıyor.


Türk otelciliğinde bir ekol olan Divan Grubu, Bağdat’ta hayata geçireceği otel projesiyle, yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da büyüme ivmesini hızlandırıyor. Yatırımını, Al Sadeq Grubu’na ait Usul Al-Yaman Real Estate Investment LLC Şirketi’nin üstlendiği otelin işletmesini 15 yıllığına Divan Grubu üstleniyor.


2018 yılı ilk çeyreğinde tamamlanması öngörülen Divan Bağdat’ın, 150 odalı bir iş oteli olması hedefleniyor. Toplam 46 milyon dolara mal olması planlanan beş yıldızlı otel, Bağdat Yeşil Bölge’ye 1,8 km mesafedeki Al Hurria Meydanı - Karada Kharidge Caddesi’nde konumlanıyor. Divan Bağdat ayrıca, Bağdat Üniversitesi’ne 1,2 km. ve Bağdat Uluslararası Havalimanı’na 15 km uzaklıkta bulunuyor.