Çukurova Balkon

DKY İnşaat DKY On satılık ev!

DKY İnşaat DKY On satılık ev! DKY İnşaat DKY On satılık ev!

Firma: DKY İnşaat

Proje: DKY On

DKY İnşaat DKY On satılık ev büyüklükleri 58 metrekareden başlıyor. Yüzde 10 peşinatla daire sahibi olunabilen proje İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa ediliyor.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


DKY İnşaat  DKY On  satılık ev tipleri arasında 1+1,5 ve 2+1,5'lar bulunuyor. 200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen proje İstanbul'un Kağıthane ilçesinde yükseliyor. 


206 tane konut, ofis, ticari ünite ve otelin yer aldığı DKY On Kağıthane'de dairelerin alanları 58 metrekare ile 86 metrekare arasında değişiyor. 2018 yılı Mart ayında teslim edilecek proje  DKY İnşaat  imzası taşıyor. 


Kağıthane DKY On Rezidans'ta sinema, kütüphane, müzik, eğlenme alanları ve amfitiyatro, kişisel çalışma alanları ve sağlıklı yaşam kulübü gibi ortak kullanım alanları mevcut. 


DKY İnşaat DKY On satılık ev fiyatları metrekare bazında 8 bin TL ile 12 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Projede yüzde 10 peşinatta, kalan yüzde 15'lik tutar teslimde ödeniyor ve aylık taksit ödemeleri teslimden sonra başlıyor. 


10 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan DKY Kağıthane On'da 1.450 metrekarelik ticaret alanı ve 4 bin 750 metrekarelik ofis alanı yer alıyor. 


DKY On adres bilgileri: Merkez Mahallesi Kemerburgaz Caddesi No: 72 - Kağıthane / İstanbul


Kağıthane DKY On satış ofisi

Telefon : 0216 517 9 517

Web: www.dkyon.com 

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor