Doğal Yaşam Köyü'nde 2 bin 356 TL taksitle!

Doğal Yaşam Köyü'nde 2 bin 356 TL taksitle!

Saros İnşaat'ın Kumburgaz'da hayata geçirdiği Doğal Yaşam Köyü, kentin gürültüsünden kaçmak isteyenler için iyi bir fırsat
Saros İnşaat'ın Kumburgaz'da hayata geçirdiği Doğal Yaşam Köyü, kentin gürültüsünden kaçmak isteyenler için iyi bir alternatif olarak görünüyor.  Yeşillikler içinde konumlandırılan projede ayrıca 10 adet gölet, botanik bahçe, hayvan çiftliği, hayvanat bahçesi ve dinlenme alanları gibi yeşile ve dinlenmeye doyabileceğiniz donatılar bulunuyor. Ayrıca, 20 dönüm arazi üzerine 2.5 dönüm inşaat alanına sahip  Doğal Yaşam Köyü'nde açık ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra koşu parkuru, buhar odası, Türk hamamı, sauna, her villanın kendine ait açık otoparkı ve hobi alanı bulunuyor. 14 bin metrekare yeşil alana sahip olan projedeki villalarda yaz-kış oturulabiliyor.

Köydeki dubleks villalar 225 bin TL
Doğal Yaşam Köyü'de fiyatlar ise  225 bin TL olarak belirlendi. Alanları 94 metrekare olan 2+1 villalardan meydana gelen projede 78 dubleks villa yer alıyor. İnşaatına Temmuz 2009'da başlanan projede teslimlerin Kasım 2010'da yapılması planlanıyor. Şu ana kadar yüzde 40'lık satışın yapıldığı Doğal Yaşam Köyü için 20 bin TL peşinatla Yapı Kredi ve Finans Bank'tan 120 aya yüzde 0.99 faizle konut kredisi kullanılabiliyor. Buna göre taksitler 2 bin 356 TL'den başlıyor. Mayıs ve Kasım'da 20 bin TL'lik ara ödeme yapılıyor.

- Kentin gürültüsünden kaçmak isteyenler için iyi bir alternatif.
- Site botanik ve hayvanat bahçeleri gibi donatılarıyla yeşil bir hayat için oldukça iddialı.
-Arsa ve inşaat göz önüne alındığında metrekare bazında fiyatı gayet mantıklı.

0212 884 17 23

www.dogalyasamkoyu.com

bilgi@saros.com.tr

 Tebernüş Kireçci