Doğal Yaşam Köyü'nde 20 bin TL peşinatla dubleks villa!

Doğal Yaşam Köyü'nde 20 bin TL peşinatla dubleks villa! Doğal Yaşam Köyü'nde 20 bin TL peşinatla dubleks villa!

Kumburgaz'da inşa edilen Doğal Yaşam Köyü'nde villa fiyatları 225 bin TL olarak belirlendiSaros İnşaat'ın Doğal Yaşam Köyü isimli projesinin inşaatı Temmuz 2009'da başlamıştı. Firma villaları Aralık 2010'da teslim etmeyi hedefliyor. Kumburgaz'da, 19 bin metrekarelik bir alana inşa edilen projenin inşaat alanı ise 5 bin 486 metrekare.

Doğal Yaşam Köyü'nde ki adet doğal gıda alışverişi  için mini market, iki adet kafeterya, gözleme evi bulunuyor. Sosyal donatılar ise 14 bin metrekare yeşil alan, bahçe ve peyzaj düzenlemesi, açık ve kapalı yüzme havuzu, kurnalı Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness salonu, her iki tarafı meyve ağaçlarıyla kaplı yürüyüş ve koşu parkuru,  şelale ve göletler, gözleme evi ve kafe, site genelinde wireless, uydu sistemi.
Alanları 90 ile 94 metrekare arasında değişen toplam 78 adet dubleks villadan oluşan Doğal Yaşam Köyü'ünde villalar 225 bin TL'ye satılıyor. Villaların taban oturumu ise 47 metrekare.

Doğal Yaşam Köyü'nün ayırt edici özellikleri arasında; Avrupa'da ve Türkiye'de ilk olması, ülkenin seçkin bankaları Yapı Kredi ve Finansbank' ın proje kredisi ve garantörlüğü,  deniz manzarası, seçkin komşular, 14 farklı çeşit büyükbaş ve küçükbaş hayvanla beraber paylaşılacak doğal bir yaşam, inek, koyun, at, keçi, tavşan, tavus kuşu, ördek, kaz, tavuk, kaplumbağa, sincap, balık(göletlerde), güvercin, eşek gibi hayvanlardan oluşturulmuş bir çiftlik, çiftlik hayvanlarından elde edilecek süt ve yumurta satışının gerçekleştirileceği market, 1 turu 500 metre olan tartan koşu pisti, geniş yeşil alanlar, her villa için ayrılmış açık otoparklar, elektrik kesintisinde 3 saniyede aktif hale gelebilen jeneratör, günlük 500 ton kapasiteli 2 adet 350 metreden çıkan sondaj kuyusu, muhtelif bölgelere kümelendirilmiş meyve bahçeleri, site genelinde gece görüşlü kameralarla oluşturulacak güvenlik sistemi, zengin sosyal donatı alanları, beş yıla kadar garantili malzeme kullanımı, yüzde on peşinatlı ödeme seçeneği sayılabiliyor.

Atatürk Havalimanı' na 35 kilometre, TEM Otoyolu'na 500 metre, E-5' e ise 1,5 kilometre mesafede inşa edilen projede minimum 20 bin TL peşinatla 60 ay yüzde 0,89, 120 ay yüzde 0,99 faiz oranıyla konut kredisi kullanmak mümkün. Bunun yanında 20 Mayıs 2010'da ve 20 Kasım 2010'da 20 bin TL'lik iki ara ödeme yapmak gerekiyor.

0212 884 17 23

www.dogalyasamkoyu.com

bilgi@saros.com.tr

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com