Dome Residence nerede?

Dome Residence nerede? Dome Residence nerede?

Firma: Taşbina İnşaat Yatırımları A.Ş.

Proje: Dome Rezidans

Dome Residence nerede? sorusu için Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. No:6 Taşdelen - Çekmeköy - İstanbul yanıtı veriliyor. Dome Residence projesinde bulunan daireler sahiplerine hemen teslim ediliyor...

Konum itibariyle İstanbul'un Anadolu Yakasında- Çekmeköy'de yükselen Dome Residence projesinin satışları sürüyor. Sauna, kapalı otopark, dinlenme alanları, yüzme havuzu, spor alanları ve buhar banyosu gibi imkanlara sahip olan Dome Residence nerede? sorusunun detaylı yanıtı için projenin satış ofisinden iletişim sağlayabilirsiniz. 


 


Dome Residence projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak sıralanan daire tipleri bulunuyor. İnşaat alanı 10 bin metrekareye uzanan  Dome Residence projesi  Taşbina İnşaat Yatırımları A.Ş.  girişimi ile yükseliyor. 


Dome Residence daire fiyatları: 


Dome Residence daire fiyatları 1+1 dairelerde 209 bin liradan başlayarak yükseliyor.


 


 Yüzde 25 peşinat ödeyerek daire alınabilen Dome Residence 'da banka kredisi ile konut almak mümkün. Dome Residence nerede? sorusu detayları şöyle: 


Dome Residence nerede?


Dome Residence nerede? Dome Residence adres: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. No:6 Taşdelen - Çekmeköy - İstanbul

Dome Residence telefon: 0 216 484 55 03


 


FSM Köprüsü ve TEM'e 10 dakika uzaklıkta yükselen Dome Residence projesinin daire teslimleri hemen gerçekleşiyor.Telefon: 0216 484 55 03

Web Adresi: http://www.domeresidence.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor