Dora Park 2 Beylikdüzü ne zaman teslim?

Dora Park 2 Beylikdüzü ne zaman teslim?

Firma: Beyazlar Group

Proje: Dora Park 2

Dora Park 2 Beylikdüzü ne zaman teslim? sorusunun yanıtını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. Dora Park 2 Beylikdüzü ' nde 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer alıyor...Dora Park 2 Beylikdüzü ne zaman teslim? sorusunu yanıtlamadan önce projeden detaylı olarak bahsedelim. 9 blok halinde İstanbul  Avrupa yakası Beylikdüzü'nde yükselen  Dora Park 2  projesi  Beyazlar Group   tarafından hayata geçiriliyor.Dora Park 2 Beylikdüzü projesinin sosyal imkanları arasında kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, yürüyüş parkuru, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları yer alıyor. Beylikdüzü Dora Park 2 projesinde toplam 132 adet daire yer alıyor. Projede konur tipleri ise 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve dubleks şeklinde tasarlandı. 
Dora Park 2 ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Dora Park 2 Beylikdüzü ne zaman teslim?Dora Park 2 Beylikdüzü ne zaman teslim? Teslimler Ağustos 2014'te gerçekleşecek. 
Dora Park 2 Beylikdüzü adres : Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu caddesi No: 17-A Beylikdüzü  İstanbul Beylikdüzü Dora Park 2 iletişim:

Telefon: 0212 871 33 22

Web adresi: www.e-dorapark.com

Belemir ÖKSÜZ/Emlakkulisi.comprojeye sor