DYO, 38. Uluslararası Yapı Fuarı'na katılıyor!

DYO, 38. Uluslararası Yapı Fuarı'na katılıyor! DYO, 38. Uluslararası Yapı Fuarı'na katılıyor!

38. Uluslararası Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, 21 – 25 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. DYO, yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren fuarda 3’üncü salon ve 261 numaralı standda ziyaretçileriyle buluşac“Hayat sana yenile Dyo” sloganı ile yeni sezona merhaba diyen DYO Boya, bu yıl yıl 38’incisi gerçekleşecek Uluslararası Yapı Fuarı’na katılıyor. Yapı sektörünün önemli buluşmasında, dekoratif boyalar kategorisindeki geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, sorunlu yüzeyler için özel olarak geliştirilen Dr. DYO serisi ürünleri, kişiye özel on binlerce farklı renk seçeneği sunan Renk Pınarı ve ısı yalıtımındaki markası Klimatherm ile yer alacak. DYO’nun, ziyaretçilerine eğlenceli ve üç boyutlu renkli bir oyun sürprizi de var…


Yapı sektörünün önemli buluşmasında, dekoratif boyalar kategorisindeki geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, sorunlu yüzeyler için özel olarak geliştirilen Dr. DYO serisi ürünleri, kişiye özel on binlerce farklı renk seçeneği sunan Renk Pınarı ve ısı yalıtımındaki markası Klimatherm ile yer alacak. 

Boya sektöründe 61. yılını kutlayan DYO; dekoratif boyalar ve ısı yalıtım ürünleri, sanayi boyaları, mobilya, oto tamir, deniz boyaları, toz boyalar ve matbaa mürekkepleri gibi sektörün farklı alt kollarında üretim yapıyor. Dekoratif boyalarda sunduğu çözümler arasında; iç ve dış cephe boyaları, kaplamaları, metal ve ahşap boyalar ve vernikleri ile yardımcı ürünler bulunuyor. 38. Yapı Fuarı’nda; Dr. Dyo serisi, kişiye özel on binlerce renk formülünün yer aldığı Renk Pınarı ve ısı yalıtımından beklenen maksimum enerji tasarrufu ve konforu sağlayan Klimatherm ile yerini alacak.   

Her yıl artan katılımcı ve ziyaretçi profili ile yapı sektörünün uluslararası alandaki en büyük buluşmalarından biri haline gelen 38. Uluslararası Yapı Fuarı’ndaDYO’nun dekoratif boyalar kategorisindeki tüm inovatif çözümleri hakkında detaylı bilgi alınabilir.


Basın Bülteni