DYOTHERM ISOLTECO 110 ile binalarda 360 derece koruma!

DYOTHERM ISOLTECO 110 ile binalarda 360 derece koruma! DYOTHERM ISOLTECO 110 ile binalarda 360 derece koruma!

DYOTHERM ISOLTECO 110, Binalarda A sınıfı yangın direnci sağlıyor.  ‘Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik’te yer alan kriterleri karşılayan DYOTHERM ISOLTECO 110; Isı yalıtım kabiliyeti yanında A sınıfı yangın direnci özelliğine de sahip.DYOTHERM ISOLTECO 110, A sınıfı yangın direnci ile binalarda yangın tehlikesinin önüne geçiyor. Hibrit teknoloji ile üretilen DYOTHERM ISOLTECO 110, özel kimyasallarla her biri tek tek kaplanmış EPS tanecikler, çimento ve özel kimyasal katkıların bir araya gelmesiyle oluşturuldu.


DYOTHERM ISOLTECO 110 Isı Yalıtım Ürünü;  Uygulandığı cephede termal köprüleri yok ederken, sahip olduğu yüksek su buharı geçirgenliği özelliğiyle, binanın nefes almasını sağlıyor. 


 
BİNALARIN YANGINDAN KORUNMASI HAKKINDA YÖNETMELİK’E UYGUN

Türkiye genelinde, ‘Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliği’nin 27. maddesine göre dış cephelerde bina yüksekliği 28.50 metreden fazla olan binalarda zor yanıcı malzemeden ve diğer binalarda ise en az zor alevlenici malzemeden kullanılması gerekiyor. 

DYOTHERM ISOLTECO 110 ile dış cephesi kaplanmış binalar,A sınıfı koruma ile ‘bina yangın yönetmeliğinde’ bina dış cepheleri için istenilen tüm kriterleri karşılıyor.