Eczacıbaşı Zekeriyaköy'de Ormanada yapıyor! 500 bin dolara!

Eczacıbaşı Zekeriyaköy'de Ormanada yapıyor! 500 bin dolara!

Eczacıbaşı Zekeriyaköy'de Ormanada adlı proje yapıyor. Fiyatların 500 bin dolardan başladığı Ormanada projesinin 25 dönümü yeşil alan olarak tasarlandı...


Eczacıbaşı Zekeriyaköy'de Ormanada projesini hayata geçiriyor. Adameydan, Adamekan, Adabostan, Adaçarşı ve Adakoru adlı bölümlerden meydana gelen Orman Ada'da; 1.100 metrekare sosyal kulüp, açık ve kapalı yüzme havuzu, pilates-fitness merkezi, sauna, buhar odası, masaj odaları, vitamin barı ve çocuk kulübü, beş dönüm bostan alanında üretilen doğal ve lezzetli ürünlerin bulunabileceği pazar yeri, günlük alışverişin yapılabileceği ve çeşitli ihtiyaçların karşılanabileceği 1.000 metrekare çarşı alanı, yürüyüş ve bisiklet yolları, biri kapanabilir olmak üzere iki adet tenis kortu, çok amaçlı spor sahası yer alıyor.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından inşa edilen Ormanada, 220 dönüm arazi üzerinde 188 adet beş farklı tip villa, 71 adet dört farklı tip sıra ev, 25 dönüm yeşil alan, 2.500 metrekare sosyal yaşam alanı, 5 dönüm doğal bostan alanına sahip.

Boğaz ve Maslak hattına 20 dakikada erişilebilecek uzaklıkta olan Ormanada’nın Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli ve Maslak bölgesindeki metro duraklarına yakınlığı sayesinde ulaşım hızlı ve rahat sağlanıyor. 188 adet beş farklı tip villa ile 71 adet dört farklı tip sıra ev içeren Ormanada projesinin 25 dönümü yeşil alan olarak tasarlandı.

Ormanada'da metrekare birim fiyatı 2 bin 800 dolar ile 4 bin 500 dolar arasında değişiyor. Konut fiyatları ise 500 bin dolardan başlayıp 2. 2 milyon dolara kadar çıkıyor.

Ormanada’da Adabostan adı verilen 5 dönüm doğal bostan alanında, sağlıklı ve lezzetli ürünler üretilmesi hedefleniyor. Ormanada bostanlarında yetişen doğal meyve ve sebzelerin, haftanın belirli günlerinde Adabostan’da kurulacak pazardan taze taze alınması mümkün olacak.

Ormanada, pek çok eğitim kurumuna yakınlığı nedeniyle avantajlı bir konuma da sahip bulunuyor. Açı Okulları, The British International School, Doğa Koleji, Darüşşafaka Okulları, Enka Okulları, Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü, Koç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Bahçeköy Kampüsü, Ormanada’nın yakınında bulunan okullardan bazıları.

0212 201 59 30

www.ormanada.com

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com