Ege Seramik, Autumn Collection ile Cersaie Fuarı’nda!

Ege Seramik, Autumn Collection ile Cersaie Fuarı’nda!

Ege Seramik, 23-27 Eylül 2013 tarihleri arasında İtalya ’nın Bologna kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cersaie Seramik Fuar’ında doğal ve şıklığın ön planda olduğu yeni serilerini tanıttı...
Her yıl olduğu gibi Dünya seramik sektörünün nabzını tutan Cersaie Fuar’ı bu yılda sektör temsilcilerini ve sektör profesyonellerini ağırladı.


Ege Seramik, fuarda sergilediği yeni desen, doku ve renk zenginliklerine sahip Autumn 2013 koleksiyonu ile büyük beğeni topladı. 


MARVEL WOOD;


Digital baskı teknolojisi ile üretilen Marvel Wood serisi, renklendirilmiş ahşap dokusuyla kullanıldığı ortama canlılık katıyor. 60x60 cm ebadına sahip Marvel Wood serisi, rölyefle desteklenerek daha doğal görünüme kavuşuyor.


Ahşap ve renk uyumunun hâkim olduğu Marvel Wood serisi, alternatif döşeme seçenekleri ile kendi tarzınızı yansıtma fırsatı sunuyor.


NEPTUNE;


Neptune serisi mozaik görünümlü kusursuz güzelliğinin yanı sıra turkuaz, bej ve antiasit renk seçenekleri ile kendisine hayran bırakıyor.


Digital Tile teknolojisi ve Pre-cut tekniği ile duvar karosu olarak üretilen seri, banyo ve mutfaklarda rahatlıkla kullanılabiliyor. 30x60 cm ebadına sahip seri, rölyefli olma özelliği ile ön plana çıkıyor. 


APOLLON;


Digital Tile ürünü Apollon serisi, altın ve mozaikle zenginleştirilmiş dekor seçenekleri ile doğal ve göz alıcı şıklığı bir arada sunuyor. 


Apollon serisi, mekânlarının yüzeylerinde desen zenginliği isteyenler için ideal. Apollon serisi, 25x75 ve 45x45 cm alternatif ebatları ile her mekâna uyum sağlıyor. Eskitme ahşap görünümü ve son dönemlerin moda rengi turkuazın büyüsü Apollon serisi ile sizi etkisi altına alıyor.


MYRA;


Mermerin doğal ve dayanıklı görünümün yansıması olan Myra serisi, sadeliğin samimiyetini mekânlarınızla tanıştırıyor.


30x60 ve 45x45 ebatlara sahip Myra serisi, Digital Tile teknolojisi ile hem duvar karosu hem de sırlı granit olarak üretiliyor. Fildişi, kahve, ve gri renk seçenekleri ile Myra serisi, 2 farklı rölyef dokusuna sahip olmasının yanı sıra yatay ve dikey döşeme seçenekleri ile fark yaratıyor.


PETRA;


Digital Tile ürünü Petra serisi, 5 farklı taş dokusunun bir araya gelmesiyle mekanlarınıza doğal ve şık bir hava katıyor.


15x60 ve 30x60 cm ebatlarıyla sırlı granit olarak üretilen Petra serisi, farklı ebatları ile alternatifli döşeme imkânı sunuyor. Petra serisi, tercih edildiği minimal ve modern mekânlarda ayrıcalıklı özel alanlar oluşturuyor.


ANATOLIA;


Geleneksel dokunun doğallığı ve ışıltısı Anatolia serisi ile mekânlarınıza taşınıyor. Anatolia serisi, etnik desenleri ile klasik ve modern şıklığı aynı anda yaşamak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor.


Interlocking ürün gamında 45x45 cm olarak üretilen seri, iç mekânlarda kullanılmasının yanı sıra aşınmaya karşı dirençli yapısıyla dış mekanlarda da kullanılabiliyor. 


LEGO LIGHT STEEL;


45x45 cm ebadındaki Lego light Steel, çelik görümü ile yaşam alanlarınıza güçlü ve ışıltılı bir hava katıyor.


Aşınmaya karşı dayanıklı olan Lego Light Steel, parlak dokusu ve ışık hareketleri ile ferah mekânlar yaratıyor. Seri, iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilme özelliği ile ön plana çıkıyor.


CRYSTAL;


Mikro kristal cam yüzey teknolojisi ile üretilen Crystal serisi, normal seramik sırdan farklı olarak yüzeye uygulanan mikrokristal camsı tabaka ile 3 boyutlu derinliğe sahip, doğal, parlak ve kristalize görüntüsü ile dikkat çekiyor.


Farklılık arayan, şık ve kaliteli mekanlar için ideal fırsatlar sunuyor.