Ekinciler İnşaat Ekinoks Beylikdüzü'nde 185 bin TL'ye!

Ekinciler İnşaat Ekinoks Beylikdüzü'nde 185 bin TL'ye!2008 yılından bu yana oturumun devam ettiği Ekinoks projesi Ekinciler İnşaat imzası taşıyor. Projede satışı süren iki dairenin fiyatı 185 bin lira olarak belirlendi


 

Deprem yönetmeliği esaslarına uygun olarak, Türkiye'nin en yüksek gökdelenlerinin statikeri Yüksek İnşaat Mühendisi İrfan Balioğlu ile çalışılan Ekinoks projesi Ekinciler İnşaat imzası taşıyor. 41 bin metrekarelik alana kurulan Ekinoks Beylikdüzü projesinde satışı süren sadece 2 adet daire kaldı. Bu daireler 1 oda 1 salon tipinde.

İki bloktan meydana gelen Ekinoks projesinde bu daireler 185 bin liraya satılıyor. Evler için peşin ödeme yapılıyor. Projede 213 adet daire yer alıyor. 2008 yılından bu yana oturum devam ettiği projenin temeli 2006 yılında atılmıştı.

Yüksek Mühendis-Mimar Oral Vural tarafından tasarımı yapılan Ekinoks Beylikdüzü projesi Atatürk Havaalanı 18 kilometre mesafede bulunuyor. 36 dönümlük inşaat alanına sahio olan Ekinoks Beylikdüzü projesinde bloklar 9 katlı olarak yapılıyor.

Ekinoks'un Özellikleri

24 saat güvenlik ve danışma hizmeti
Açık havuz
Terasta bahçe ve dinlenme alanları
Her daireye özel kapalı otopark
Rezidansdan alışverişe kolay ve kontrollü geçiş
Fonksiyonel ve estetik daire planları
Yere kadar açılan salon camları
Fransız balkonu (E1 Blokta)
2 ve 3 odalılarda çift banyo keyfi
3 odalılarda çamaşır odası

http://www.beylikduzurezidans.com

0212 872 2 900