Ekşioğlu Dragos Park projesinde metrekaresi 2 bin 300 dolara!

Ekşioğlu Dragos Park projesinde metrekaresi 2 bin 300 dolara!Dragos Park projesinde evler metrekaresi 2 bin 300 dolardan başlayan fiyatlardan alıcı buluyor!


Kasım 2011 tarihi ile satışa çıkarılan Dragos Park; maket değil, kağıt değil, evrak değil, tastamam hali ile sizleri bekliyor. Cazip satış rakamları ve hemen teslim bir proje olarak Dragos Park, yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Metrekaresi 2 bin 300 dolardan başlayan satış rakamı yanı sıra, düşük aidat ve işletme yüküyle A"dan Z"ye halihazırda satışına başlanan nadir bir proje olarak sizlerin beğenisine sunulmuş Dragos Park, nitelikli projelerin yer aldığı İstanbul Anadolu Yakası"nın yeni Manhattan"nın da, œKentin İçinde, Kentin Üstünde sloganıyla sizleri bekliyor. Müşterilerinin yatırım amacına yönelik taleplerini ve ofis ihtiyaçlarına yönelik beklentilerini karşılamak üzere Dragos Park hizmetinizde  

Ekşioğlu Mimarlık Mühendislik tarafından huzuru, konforu ve güveni temsil eden  deprem güvenli yapı inşa ettiklerini belirtilen Genel Müdür Kadem Ekşi, müşterilerine geleceğe uzanmadan yarını kazandırmayı öneriyor

VRF ısıtma soğutma sistemi, enerji korunumlu giydirme cephe, hızlı asansörler, UPS ve jeneratör devreleri, adresli yangın ihbar söndürme sistemleri ve diğer özellikleri ile bir ofiste aradığınız her şey Dragos Park"ta sizleri bekliyor. Her ofis için 2 adet araçlık kapalı otopark ile misafir araçlar için ayrılmış açık otoparkı yanı sıra, 24 saat güvenlik, CCTV Kamera Kaydı, Vale ve Danışma hizmetleri ile donatılmış Dragos Park"ta, deniz üzerinde gün batımını izleyebileceğiniz ayrıcalıklı bir ofise sahip olabilirsiniz.

Bölgenin son 5 yılda yüzde 300 artan arsa değerinin yanı sıra bölgenin hızla değer kazanmaya devam ettiğinin görülmesi gerektiğini ve bu yeni trend bölgenin kazandırmaya devam edeceğini Dragos Park, kulağınıza fısıldıyor.

T: 0216 442 19 53

www.ematurkey.com