Eltes Güneşi sakinleri yeni evlerine yerleşiyor

Eltes Güneşi sakinleri yeni evlerine yerleşiyor

Yaşam Mimarı Ağaoğlu'nun İstanbul'un parlayan yıldızı Ümraniye'de hayata geçirdiği `Eltes Güneşi' projesinde, ev sahiplerine vaat edilen tarihten 7 ay önce anahtar teslimlerine başlandı.


Eltes Güneşi sakinleri hayal ettikleri yeni yaşamlarına erken başlamanın mutluluğunu ve avantajını yaşıyorlar. Ağaoğlu Eltes Güneşi'nden konut alanlar 2008'in ilk günleri ile beraber yeni evlerine yerleşme olanağına kavuşuyorlar...  


 


"İyi düşünülmüş bir ev, özenle düzenlenmiş bir çevre" anlayışıyla tasarlanan "Eltes Güneşi'nde 58 metrekare ile, 159 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriye toplam 1.111 daire bulunuyor.


 


Ağaoğlu'nun tüm projelerinde yer alan ve bünyesinde güzellik salonundan tenise, solaryumdan fitness'a, pilatesten dans derslerine, basketboldan açık-kapalı yüzme havuzlarına, saunadan Türk hamamına kadar pek çok seçenek bulunduran My Club ile, Eltes Güneşi sakinlerinin sosyal yaşamları için alternatifler yaratılıyor.


 


Ümraniye, her iki köprüye olan yakınlığı, çevre yolları bağlantısı, doğal peyzajı, planlı yapısı, sağlam zemini, bugün ve geleceğe yönelik toplu taşıma kolaylıkları ile İstanbul'un yeni parlayan yıldız bölgesi olarak dikkati çekiyor.