Elysium Serene Kandilli'de 676 bin TL'ye 122 metrekare!

Elysium Serene Kandilli'de 676 bin TL'ye 122 metrekare!Kandilli'yi en iyi doğa ve yaşanmışlık tarif eder. Elysium "Serene" Kandilli ile bunlara bir de seçkin ailelerin tercihi çağdaş yaşam koşulları ekleniyor


Elysium SereneKandilli, 25 bin 500 metrekarelik bir alanda yüzde 85'i yeşile ayrılan bir plato üzerinde yer alıyor. Yine de Elysium 'Serene', Kandilli'nin renkleri ile yetinmeyip, çevre düzenlemesi ve su alanları ile yaşamınızı adeta daha çok yeşile, daha çok maviye boyuyor.

Elysium 'Serene' Kandilli, İstanbul'un en sağlam zeminlerinden birinde, en son teknolojilerle inşa edilen 17 Konak'taki 136 Adet Bağımsız Bölüm'den oluşuyor. Dayanıklılık kadar estetikten de ödün vermeyen Elysium 'Serene', iç ve dış tasarımları ile Kandilli sırtlarına çok yakışıyor. Kullanılan uluslararası standartlardaki iç ve dış yapı malzemeleri ve tüm tedarikçileriyle, lüks konut kategorisinin kalite standartlarını yukarı taşıyor. 'Akıllı Ev' sistem ve donanımları ile doğaya ihanet etmeyen modern bir yaşamın hiç de zor olmadığını gösteriyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, fitness merkezi, pilates ve yoga salonları, buhar ve sauna odaları ile günün yorgunluğundan arındırırken, çocuk oyun alanları ile her yaştaki sakinlerini memnun ediyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek birçok şeyi bir arada sunan kompleks içinde ayrıca mini market ve güzellik salonu da yer alıyor. Öte yandan otopark alanları, güvenlik sistem ve hizmetleri ile önemli altyapı ihtiyaçlarını karşılıyor. Doğa ve konfor bir yana dursun, hayat başladığında ortak yaşam alanlarında kurulacak dostluklar ve yaşanacak nice hikayenin hepsi, kısacası Elysium 'Serene', bize göre 'Kandilli'de yaşamanız için yeni bir neden¦'

Kandilli'yi en iyi doğa ve yaşanmışlık tarif eder. Elysium 'Serene' Kandilli ile bunlara bir de seçkin ailelerin tercihi çağdaş yaşam koşulları ekleniyor. Elysium Serene Kandilli, İstanbul'un en sağlam zeminlerinden birinde, en son teknolojilerle inşa edilen 17 konaktaki 136 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Akıllı ev sistem ve donanımları ile doğaya ihanet etmeyen modern bir yaşamın hiç de zor olmadığını gösteriyor.


Elysium Serene Kandilli'de;

 

Bahçe Katı

122 metrekare konutlar 676 bin TL'den,

127 metrekare konutlar 767 bin TL ile 832 bin TL,

129 metrekare konutlar 843 bin TL'den,

132 metrekare konutlar 732 bin TL'den başlıyor.

 

Normal Kat

140 metrekare konutlar 911 bin TL'den,

161 metrekare konutlar 1 milyon 48 bin TL'den,

163 metrekare konutlar ise 983 bin TL ile 1 milyon 65 bin TL arasında değişiyor.

www.elysiumserene.com
444 51 61

 

Zeynep Karabağ/Emlakkulisi.com