Elysium Suites Rixos Projesi'nde metrekaresi 6 bin dolara!

Elysium Suites Rixos Projesi'nde metrekaresi 6 bin dolara!Elysium Suites Taksimdeki konutların metrekare birim fiyatları 6 bin ila 9 bin dolar arasında değişiyor. Projede yer alan konutlar dilenirse kiraya da veriliyor...


 Ofton İnşaatın yapımını üstlendiği ve Rixos Hotel Groupun işlettiği Rixos Elysium Suites  Taksim satışlarında sona yaklaşılıyor.

Rixos Elysium Suites Taksimdeki 80-180 metrekarelerdeki 1+1 dubleks loft tipi suitler, Türkiyede bir ilk olan bir işletme modeli sayesinde, istenirse Rixos tarafından günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiraya verilebiliyor. Proje kapsamında konutların metrekare birim fiyatları 6 bin dolar ile 9 bin dolar arasında değişiyor.

Şehir merkezlerinde konforlu yaşam alanları sunan Ofton İnşaatın yapımını üstlendiği ve Rixos Hotel Groupun işlettiği Rixos Elysium Suites  Taksimdeki suitlerin satışında sona yaklaşılıyor.  21 kattan oluşan yapı, 80 m2 ile 180 m2 arasında değişen 140 adet 1+1 dubleks loft tipi süitten oluşuyor. Rixos Elysium Suites Taksim bünyesinde; güvenlik, oda servisi, resepsiyon, danışma, otopark ve vale gibi 5 yıldızlı standart hizmetlerin yanı sıra, profesyonel bir SPA ve fitness merkezi, Lübnan ve dünya mutfağının lezzetlerini sunan Ala Carte Restoran, Lounge Bar bulunuyor.

Konumu itibarıyla kültürden sanata, ticaretten eğlenceye şehir yaşamının tüm gerekliliklerinin merkezinde yer alan Rixos Elysium Suites  Taksim, modern yerleşim alanının az sayıda olduğu bu bölge için önemli bir katma değer sağlıyor. Rixos Elysium Suites,  modern teknolojinin tüm imkânlarını barındırırken, iç mimarisi açısından da Beyoğlunun klasik atmosferine ve doğal dokusuna uyumluluk gösteriyor.  

Özel konumunun yanı sıra, Türkiyede de bir ilke imza atması açısından son derece önemli bir proje olan Rixos Elysium Suites  Taksim, yatırımcılarına başka hiçbir emlak yatırımında sahip olamayacakları kazanç modelleri sağlıyor. Rixos Elysium Suites  Taksimden suit satın alacak olan kişiler isterlerse 100-180 metrekarelerdeki 1+1 dubleks loft tipi suitlerde yaşamayı tercih edebilecekleri gibi, suitlerini Rixosun işletmesinde günlük, haftalık, aylık, yıllık şekilde kiraya verebiliyor. Bu sayede orta vadede yatırımın karşılığı geri alınabilirken, uzun vadede de yüksek kârlılık fırsatı yakalanabiliyor.

0212 291 17 61

http://www.rixostaksim.com/


Kübra Genç/Emlakkulisi.com