Emre Çamlıbel:Soyak Siesta İzmir için önemli bir yatırım

Emre Çamlıbel:Soyak Siesta İzmir için önemli bir yatırımSoyak Holding CEO Vekili M.Emre Çamlıbel, Soyak Siesta 2. etabının satışa sunulması hakkında konuştu


2008 yılının sonunda İzmir'de satışa çıkan ve 1. etabı ile yoğun ilgi gören Soyak Siesta Proje'sinin 2. etabı da zengin daire seçenekleri ve uygun ödeme imkanları ile Ekim ayı itibarıyla satışa sunuluyor. 
 
Gayrimenkul sektörünün lider kuruluşlarından Soyak, İzmir'e yeni bir yaşam alanı kattığı "az katlı" bina anlayışı ile oluşturulan 2250 konutluk Soyak Siesta projesinin 2. etap konut satışlarına başladı. Farklı beğenilere de hitap eden Soyak Siesta'nın, 389 daireden oluşan 2. etabında 1+1'den 3+1'e uzanan geniş daire yelpazesi yer alıyor.  

Soyak Siesta 2. etabının satışa sunulması hakkında konuşan Soyak Holding CEO Vekili M.Emre Çamlıbel, Soyak Holding'in faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, sürdürülebilir yaşam anlayışı doğrultusunda hayata değer katan projeleri gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirtti. Çamlıbel; "Tarihi ve zengin kültürel mirasıyla İzmir'in Soyak için ayrı bir değeri var. Kentin dokusuna ve sürdürülebilir öğelerle yeni nesil yaşam kalitesi anlayışına katkı sağlayacak şekilde gayrimenkul alanındaki yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda Soyak Mavişehir'den sonra hayata geçirdiğimiz Soyak Siesta projemizi, İzmir'in geleceği için de önemli bir yatırım olarak tasarladık."   

"Kalite ve konforu, çevreci anlayışla fonksiyonel tasarımda buluşturduk. Sunulan uygun ödeme imkanlarının yanı sıra, enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaları öncelikli olarak kullandığımız projemizde yaşam başladığında; müşterilerimiz ısınma, aydınlatma, temizlik vb. ödemeleri kapsayan uygun aidatlar sayesinde gelecekte de kazanmaya devam edecekler." dedi.

Soyak İzmir'i, İzmirliler Soyak'ı seçti...   

Çamlıbel, İzmir'i gerek sosyo ekonomik altyapısının hızlı gelişimi, gerekse de tüketici beklentileri nedeniyle konut yatırımları için uygun bir şehir olarak gördüklerini belirtti. "Kalite ve yaşam konforunu, mimari estetikle birleştiren konut projelerimizi; kentsel gelişim potansiyeli yüksek lokasyonlarda ve satın almayı kolaylaştıran uygun fiyatlarla İzmirlilere sunmaktan mutluluk duyuyoruz" diyen Çamlıbel, İzmirlilerin yoğun ilgisiyle karşılanan Soyak Siesta'nın ilk etap satışlarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, aynı ilginin 2. etapta da süreceğine inandıklarını söyledi.   

İzmir, Soyak Siesta'da yaşam keyfiyle tanışıyor

İlk etabının yüzde 80 satışları tamamlanan Soyak Siesta'da, akdeniz mimari kültürü, fonksiyonel ve modern unsurlarla birleşiyor. Projenin tasarımında; toprak, çim, su gibi genel peyzajın vurgulanması amacıyla "beyaz" konsepti düşünüldü. Soyak Siesta'nın konumu,  İzmir  çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.