Envarev Sancaktepe fiyat listesi!

Envarev Sancaktepe fiyat listesi! Envarev Sancaktepe fiyat listesi!

Firma: Berda İnşaat

Proje: Envarev

Envarev Sancaktepe fiyat listesi dairelerin konum ve alanlarına göre değişiyor. Berda İnşaat imzası ile inşa edilen projede 213 dairenin yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor.Envarev Konutları 11 bin 300 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede konutların büyüklükleri 80 metrekare ile 161 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Envarev Sancaktepe fiyat listesi kapsamında fırsatlar sunuluyor. Yüzde 75'i yeşil alana ayrılan projede teslimlerin Nisan 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.


Toplam 213 konut ve ticari ünitelerden oluşan  Envarev  Rezidans  Berda İnşaat  imzası taşıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen dairelere yer veriliyor.


Sancaktepe Envarev Evleri hamam, açık-kapalı yüzme havuzu, otopark, çocuk oyun parkı, basketbol-voleybol sahası, yürüyüş parkuru, süs havuzu, fitness salonu, sauna gibi sosyal olanaklara sahip.


Envarev Sancaktepe fiyat listesi kapsamında dairelerin metrekaresi 2 bin 500 TL'den başlıyor. Proje İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de hayata geçiriliyor. 


Envarev adres: Osmangazi Mah. Hilal Cad. No:8 Samandıra/Sancaktepe/İstanbul


Envarev Sancaktepe satış ofisi 

Telefon : (0216) 561 0212

Web Sitesi: www.envarev.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor