Eroğlu Gayrimenkul, GYODER kampanyasına destek oluyor!

Eroğlu Gayrimenkul, GYODER kampanyasına destek oluyor! Eroğlu Gayrimenkul, GYODER kampanyasına destek oluyor!

GYODER’in başarısız darbe girişiminden gayrimenkul sektörünün etkilenmemesi için başlattığı konut seferberliği kampanyasına Eroğlu Gayrimenkul; Skyland İstanbul, Harmony Towers, Merter Platform ve Yeni Moda projeleriyle katılıyor.GYODER’in başarısız darbe girişiminden gayrimenkul sektörünün etkilenmemesi için başlattığı konut seferberliği kampanyasına Eroğlu Gayrimenkul; Skyland İstanbul, Harmony Towers, Merter Platform ve Yeni Moda projeleriyle katılıyor. Kampanyaya ilişkin görüşlerini bildiren Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu:


“Devletimizi ve milletimizi hedef alan hain darbe girişiminin çok şükür ki başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından bize düşen görev çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmektir. Eroğlu Gayrimenkul olarak, Büyük Türkiye’den aldığımız güçle ekonomimize katkı sağlama hedefimiz doğrultusunda GYODER’in hayata geçirdiği yüzde 0.70 faizle 120 ay vadeli konut satış kampanyasına Skyland İstanbul, Harmony Towers, Merter Platform ve Yeni Moda projelerimizle dahil oluyoruz. Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden birisi olarak inşaat sektörüne destek vermeye ve ekonomimizin etkilenmemesi için her türlü çalışmanın içerisinde olmaya devam edeceğiz” dedi.Eroğlu Gayrimenkul’un kampanyaya dahil olan 4 prestijli projesi1-31 Ağustos tarihlerinde geçerli olacak yüzde 0.70 faizle 120 ay vadeli satış kampanyasına Eroğlu Gayrimenkul’un 800 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği en son projesi Skyland İstanbul da dahil oluyor. Skyland İstanbul’da rezidans ve yüksek katlı ofis bloklarının yanı sıra, yaklaşık 90.000 m2 kiralanabilir alana ve 8 m tavan yüksekliğine sahip yatay ofisler bulunuyor. 40.000 m2’lik kiralanabilir alanda ise lüks restoran ve kafelerden oluşan meydanıyla birçok özel markaya ev sahipliği yapacak bir de konsept AVM yer alacak. Skyland İstanbul; Seyrantepe TT Arena Stadı’na komşu bir lokasyonda, metro istasyonunun hemen yanında ve TEM’e direkt bağlantılı konumda yer alıyor.
Sadece Skyland İstanbul’a özel diğer kampanya oranları;


Kampanya                                  Detay                                İndirim                       

Peşin                         %30 Peşin geri kalanı teslimde                   15%


                                %100 peşin                                                   20%Vade farksız/ 0 faiz taksitli ödeme seçenekleri


                                60 ay vade farksız özel ödeme planı        x


                             50 ay; %50 peşin %50 50 ay vade farksız     4%


                                 %25 peşin , %75’i 24 ay vade farksız     9%


Banka Kredili                 %25 peşin, 60 ay %0,40 oranla geri ödeme      x


(GYODER kampanyası)   %20 peşin, bakiye 120 ay %0,70 faiz oranıyla geri ödeme               x
Eroğlu Gayrimenkul’un Bursa’nın Nilüfer ilçesinde 160 milyon TL’lik yatırım ile 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ettiği Harmony Towers’da 1+1’den 4+1’e kadar pek çok dairenin yanı sıra bahçe keyfini yaşatan 6 katlı Teras Evler, 23 ve 28 katlı kuleler ve Alışveriş Caddesi bulunuyor.


Büyükçekmece Albatros mevkiindeki deniz ve göl manzaralı 7 blokluk Yenimoda Evleri projesinde, 77 tip daire yer alıyor. Büyüklükleri 67-418 m2 arasında değişen 145 konuttan oluşan Yenimoda Evleri’nde açık havuz, sosyal tesis, çocuk oyun alanları, engelliler ve çocuk arabalarına göre düzenlenmiş site yolları ve spor salonu yer alıyor.


Eroğlu Gayrimenkul’un İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Merter’de bulunan karma projesi PlatformMerter’de de Suits, Rezidans, Fashion Park, Ofis, Alışveriş Merkezi ve SPA&Wellness Center yer alıyor. Projenin aile rezidansında (1+1), (3+1), (3,5+1), (4+1) seçenekleriyle her zevke ve ihtiyaca hitap eden 81 adet rezidans ile 34 adet teras ev bulunuyor.


Eroğlu Gayrimenkul‘un 1-31 Ağustos tarihlerinde Yapı Kredi, İş Bankası ve Ziraat Bankası ödeme planı ile geçerli olacak yüzde 0.70 faizle 120 ay vadeli satış kampanyası ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.


Haber Dünya Gazetesi'nde şöyle yer aldı


 Eroğlu Gayrimenkul, GYODER'in başlattığı konut seferberliği kampanyasına Skyland İstanbul, Towers, Merter Platform ve Yeni Moda projeleriyle katılıyor. 


Kampanyaya ilişkin görüşlerini bildiren Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu:" Eroğlu Gayrimenkul olarak, Büyük Türkiye'den aldığımız güçle ekonomimize katkı sağlama hedefimiz doğrultusunda GYODER'in hayata geçirdiği yüzde 0.70 faizle 120 ay vadeli konut satış kampanyasına Skyland İstanbul, Harmony Towers, Merter Platform ve Yeni Moda projelerimizle dahü oluyoruz" dedi. Eroğlu, GYODER kampanyası dışındayüzde 30 peşin kalanı teslimde ödeyene yüzde 15 indirim uygulanırken, peşin ödemelerde ise indirim oranı yüzde 20'ye çıkıyor. 


Skyland da kampanyada 1-31 Ağustos tarihlerinde geçerli olacak satış kampanyasına Eroğlu Gayrimenkul 800 müyon dolar yatırımla hayata geçirdiği son projesi Skyland İstanbul da dahil oluyor. Skyland İstanbul'da rezidans ve yüksek katlı ofis bloklarının yanı sıra, yaklaşık 90 bin m2 kiralanabilir alana ve 8 m tavan yüksekliğine sahip yatay ofisler bulunuyor. 40 bin m2'lik kiralanabilir alanda ise lüks restoran ve kafelerden oluşan meydanıyla birçok özel markaya ev sahipliği yapacak bir de konsept AVM yer alacak. Skyland İstanbul; Seyrantepe TT Arena Stadı'na komşu bir lokasyonda. Eroğlu Gayrimenkul'un Bursa'mn Nilüfer üçesinde 160 milyon TL'lik yatırım ile 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ettiği Harmony Towers'da 1+1'den 4+1'e kadar pek çok dairenin yanı sıra bahçe keyfini yaşatan 6 kath teras evler, 23 ve 28 katlı kuleler ve alışveriş caddesi bulunuyor. 


Büyükçekmece Albatros mevkiindeki deniz ve göl manzaralı 7 blokluk Yenimoda Evleri projesinde, 77 tip daire yer alıyor. 


Merter'de bulunan karma projesi PlatformMerter'de de Suits, Rezidans, Fashion Park, Ofis, AVM ve SPA&Wellness Center yer alıyor. 

Projenin aile rezidansında 1+1,3+1, 3,5+1,4+1 daireler yer alıyor. 


Dünya