Eskidji'den sertifikalı gayrimenkul danışmanlığı eğitimi!

Eskidji'den sertifikalı gayrimenkul danışmanlığı eğitimi!Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş . ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirilen Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim programının 8.grubu 09-13Mayıs tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü'nde gerçekleşecek.


2003 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş, YTÜ-SEM iş birliği ile her iki kurumun bilgi ve tecrübeleriyle hazırlanmış eğitim programı sayesinde sektöre verdiği eğitim desteğini sürdürüyor. 5 gün toplam 34 saat  süreli programı başarıyla tamamlayan katılımcılar YTÜ-SEM lisanslı Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı sertifikası  alıyorlar.

 

Eylül 2013 de başlayan bu eğitim programı sayesinde şuana kadar 114 danışman ve danışman adayı , sertifikalarını  alarak iş hayatına katıldılar.


Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş . ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirilen Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim programının  8.grubu 09-13Mayıs  tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü'nde gerçekleşecektir.


Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş, bünyesindeki  danışmanların sertifakalarının  tamamlanmasının  ardından , dışarıdan katılımcı da kabul edilmeye başlanan Sertifikalı eğitim programında;


Gayrimenkul ve Kentsel Dönüşüm Hukuku

İmar Mevzuati Ve Belediye

Gayrimenkul Değerleme Yöntemleri

Etkili Ve Güzel Konuşma

İletişimde Beden Dili

Gayrimenkul Satiş Teknikleri

Kişisel Marka Oluşturma

Gayrimenkul Pazarlama

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Liderlik Ve Takim Çalişmasi

İletişim,Müzakere Ve Stres Yönetimi 


Konuları  yer almaktadır.


Ülkemizde gayrimenkul danışmanlığı konusunda kaliteli istihdam, gayrimenkul bilgisi ve müşteri ilişkilerinde yeterli donanıma sahip yetişmiş insan kaynağında önemli bir açık olması dolayısıyla bu tür eğitim programlarının çok  değerli olduğunu belirten Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Mustafa ACAR  “Özellikle bu eğitim programlarını  Yıldız Teknik Üniversitesi gibi büyük bir eğitim kurumu ile hayata geçirmenin onurunu yaşıyoruz.”dedi.


 www.eskidjigayrimenkul.com