Evora İstanbul ihalesi!

Evora İstanbul ihalesi!

Firma: Teknik Yapı

Proje: Evora İstanbul

Evora İstanbul ihalesi kapsamında satışa sunulan ticari ünitelerin fiyatları 123 bin TL'den başlayarak değişiyor. İstanbul Anadolu yakası Tuzla'da yükselen projede satış sürecine devam ediliyor...Ödemelerin peşin ya da vadeli olarak gerçekleştiği Evora İstanbul ihalesi kapsamında 77 adet ticari ünite açık artırma ile satışa sunuluyor. 


Ticari ünitelerin fiyatlarının 123 bin TL'den başladığı Tuzla Evora İstanbul'da yer alan 3 bin 371 metrekare orta öğretim okulu 10 milyon 500 bin TL muhammen bedeli ile ve 3 milyon 820 bin 32 metrekare poliklinik 17 milyon TL muhammen bedel ile satılıyor.


Toplam 111.6 milyon TL muhammen bedele sahip olan Evora İstanbul ihalesi Emlak Konut GYO tarafından gerçekleştirilecek. Proje,  Teknik Yapı  imzası taşıyor. 


Evora İstanbul ihalesi!


Evora İstanbul'da; sauna, fitness center, yüzme havuzu, oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve buhar odası gibi sosyal imkanlar sunuluyor. 


İstanbul Anadolu yakası Tuzla bölgesinde hayata geçirilen Evora İstanbul ihalesi 28 Ağustos 2014 Perşembe günü saat 15.00'da gerçekleşiyor. 


Evora İstanbul Residence satış ofisi

Telefon: 0216 392 41 00

Web Adresi: www.evoraistanbul.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor