Evviva Tower'da 73 bin TL'ye 42 metrekare!

Evviva Tower'da 73 bin TL'ye 42 metrekare!

Eylül 2013'te tamamlanması planlanan Evviva Tower'da 1+1 evler için aidat 60 TL, 2+1 daireler için 80 TL, 3+1 daireler için ise aidat 100 TL olarak belirlendi

Bulut İnşaat projesi olan Evviva Tower, 42 metrekare 1+1, 85 metrekare 2+1 ve 110 metrekare 3+1 konutlardan meydana geliyor. Evviva Tower'da 1+1 konutların fiyatları 73 bin TL'den, 2+1 konutların fiyatları 123 bin TL'den, 3+1 konutların fiyatları ise 157 bin 272 TL'den başlıyor.

Eylül 2013'te tamamlanması planlanan Evviva Tower'da 1+1 evler için aidat 60 TL, 2+1 daireler için 80 TL, 3+1 daireler için ise aidat 100 TL olarak belirlendi.

Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, Bulut Kredi Sistemi'ni şu şekilde açıklıyor;

Bulut Kredi Nedir

Bulut İnşaat Faaliyetine başladığı andan itibaren yüzde 0 faiz ve uzun vadeli satış politikasını ilke edinmiş ve bu ilke doğrultusunda binlerce insanı ev sahibi yapmıştır. Evviva projeleri konseptlerinde de bu uygulamasına devam eden Bulut İnşaat, insanların memnuniyetine önem göstermekte ve kendi iç dinamikleriyle kredilendirme hizmetine devam etmektedir. Bulut Kredi, Bulut İnşaat bünyesinde yapılan tüm hizmetlerden yararlanmanızda büyük avantaj sağlamaktadır. Daire sahibi olmak isteyen fakat yeterli bütçesi olmayanların daire sahibi olmasına olanak sağlayan Bulut Kredi ile daire sahibi olmanız artık çok kolay. Bulut Kredi 27 yıldır olduğu gibi şimdi Evviva Tower projesiyle sizleri daire sahibi yapmaya devam ediyor.

Evviva Tower'da Neler var

Bina resepsiyonu, 7/24 kameralı güvenlik, kartlı sistem ile siteye giriş, 7/24 resepsiyon hizmeti, dış cephe montalama ve kompozit levha, duvarlar su bazlı saten boya, otoparklardan katlara asansörle çıkış, Her daireye kapalı otopark, yüksek inşaat teknolojisi ile ses ısı yalıtımı, kapalı yüzme havuzu (bay/bayan), açık yüzme havuzu, güneşlenme ve seyir alanı, fitness center, soyunma odaları ve duşlar, sauna (bay/bayan), kreş, çocuk oyun salonu, koşu parkuru, yürüme parkuru, bisiklet parkuru, peyzaj alanı, çocuk parkı, tenis kortu, voleybol sahası, banyo, koridor ve mutfak (ıslak zeminler) seramik ve granit kaplıdır.

www.bulutinsaatyapi.com

www.evvivatower.com

444 2 561


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com