Eyfel Yapı Kidstown Riva fiyat!

Eyfel Yapı Kidstown Riva fiyat! Eyfel Yapı Kidstown Riva fiyat!

Firma: Eyfel Yapı

Proje: Kidstown Riva

Eyfel Yapı Kidstown Riva fiyat listesine göre satılık 2+1 dairelerin fiyatları 279 bin liradan başlayarak yükseliyor. Kidstown Riva Evleri'nde teslimler bu yıl sonunda yapılıyor...İstanbul'un Anadolu yakasında Beykoz - Riva bölgesinde yükselen  Kidstown Riva  projesi  Eyfel Yapı  tarafından hayata geçiriliyor. Eyfel Yapı Kidstown Riva fiyat bilgilerinden önce Kidstown Riva Evleri hakkında bilgi verelim.


Kidstown Riva Evleri projesi 136 adet daireden meydana geliyor. Beykoz Kidstown Riva daire tipleri olarak 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 6 oda 2 salon sunuluyor. Kidstown Riva projesi 40 bin 500 metrekare arsa alanında yükseliyor.


3 oda 1 salon ve 6 oda 2 salon dairelerin tükendiği Kidstown Riva Beykoz satılık 2 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler kaldı. Eyfel Yapı Kidstown Riva satış ofisi ile 0212 294 04 65 numaralı telefondan irtibata geçiliyor.Eyfel Yapı Kidstown Riva fiyat!


Eyfel Yapı Kidstown Riva fiyat listesine göre 2 oda 1 salon dairelerin satış fiyatları 279 bin liradan, 4 oda 1 salon dairelerin satış fiyatları 485 bin liradan başlayarak yükseliyor. Beykoz Kidstown Riva teslim tarihi 2013 yılının sonu olarak belirlendi.


Kidstown Riva ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinattan sonra Eyfel Yapı bünyesinde kalan yüzde 50 kısım 24 ay sıfır faiz olarak ödeniyor. Eyfel Yapı Kidstown Riva ödemeleri banka kredisi ile taksitli olarak da yapılabiliyor.


35 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığı Eyfel Yapı Kidstown Riva projesi içerisinde amfi tiyatro, temalı playground, kaydıraklı havuz, hobi bahçesi, otel, mini golf sahası, spor alanları gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


Eyfel Yapı Kidstown Riva nerede?

Eyfel Yapı Kidstown Riva adres : Çayağzı Mahallesi Mehmet Ali Şener Cad. No:40B Şok Market Yanı Riva Beykoz / İstanbul


Eyfel Yapı Kidstown Riva iletişim

Telefon: 0212 294  04 65

Web Adresi: www.kidstownriva.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor