Fimtaş İnşaat Gıda Tekstil Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fimtaş İnşaat Gıda Tekstil Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Fimtaş İnşaat Gıda Tekstil Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fimtaş İnşaat Gıda Tekstil Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 50 bin TL sermaye bedeli ile Reşat Güngör tarafından kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Fimtaş İnşaat Gıda Tekstil Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 50 bin TL sermaye bedeli ile Reşat Güngör tarafından kuruldu.


Fimtaş İnşaat Gıda Tekstil Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
Her türlü iplikten mamul kumas alım, satım, ihracat ve ithalat.Her türlü iplikten kumas imal etmek ve ettirmek.Boya, apre gibi kumaslar üzerinde her türlü islem yapmak ve yaptırmak.Bu konularla ilgili olarak satıs, teshir magazaları ve tanıtım standları açmak, aracılık, acentelik, mümessillik, yetkili satıcılık, pazarlamacılık sözlesmeleri ve komisyonculuk yapmak. Her türlü tekstil ürünlerinden mamül iç, dıs giyim, havlu,kot,ceket,gömlek,pantolon çorap, mont,palto ,pardesü,iç çamasırı ve aksesuarları toptan ve perakende almak, satmak,imal etmek ve ettirmek.Emprime, baskı ve nakıs fasonu yapmak ve yaptırmak,ithal ve ihraç etmek.Bununla ilgili olarak yurt içinde ve yurt dısında imal ve ithal edilmis her türlü ......ve anasözleşmesinde yazılı işler

Fimtaş İnşaat Gıda Tekstil Danışmanlık Dış Ticaret Limited Şirketi adres:  Alemdar Mah.Çatalçeşme Sk.Emir İşhanı Apt.N.7/101 Fatih 
 
 

pus