Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Öztürk tarafından kuruldu. Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Öztürk tarafından kuruldu. 

Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1.Yurt içerisinde ve yurt dışında tüm turizm hizmet ve faaliyetlerini yapabilmek, konusu ile ilgili halkla ilişkilerkonu ve konularında faaliyetler gösterebilmek. Bu amaçlar çerçevesinde yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde yurt içinde tur, konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetleriniyürütmek. İrtibat, konferanslar düzenlemek ve diğer hizmetlerini yerine getirmek,ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Fly İstanbul Kültür Organizasyon Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Baltacı Mehmetpaşa Sk.Heleium Twıns St.A Bl.No:1 A/53 Kartal