Fortis Sinanlı'da 5 bin TL taksitle!

Fortis Sinanlı'da 5 bin TL taksitle! Fortis Sinanlı'da 5 bin TL taksitle!

"Avrupa'nın En İyi Karma Yaşam Projesi" ödülüne sahip Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de 70 bin TL peşinat ve 5 bin TL’den başlayan aylık taksitlerle sizde şehrin tam merkezinde yerinizi alın...Fortis Sinanlı, Kadıköy'de yeni bir yaşam vaad ediyor. Projede Haziran ayı boyunca geçerli olacak satış kampanyası kapsamında konut ve home ofislerde 70 bin TL peşinat ve 5 bin TL’den başlayan taksitlerle faizsiz şirket vadeli ödeme planlarından faydalanabilirsiniz.

Fortis Sinanlı Genel Müdürü Tuğba Adıbelli Yetişen, Yeni Kadıköy’de yer alan projelerinin konut, ofis, açık AVM konseptli projeler oluşturmaya devam edeceklerini ve lokasyon olarak tercihlerini her zaman şehrin merkezinden yana yaptıklarını belirtti.

Yetişen, "Çünkü bulunduğunuz konum itibariyle İstanbul’da hayatın nabzının attığı İş ve yaşam merkezlerine, Hastanelere, Okul ve Üniversitelere, Köprülere, Avrasya Tüneline Bağdat caddesine, AVM ye ve Metroya 5 dakikada ve havaalanına sadece 20 dakikalık mesafedeyiz" dedi. 

Gerçek yatırımcı bu dönemi kaçırmıyor! 

Konut inşaat maliyetindeki yüzde 30 oranındaki artışın, yıl içinde yeni konutların satış fiyatlarına henüz yansıtmadıklarını ifade eden Yetişen, önümüzdeki günlerde satış fiyatlarında önemli artışlar olacağını ve şu andaki satış fiyatlarının son avantajlı fiyatlar olduğunu söyledi. Yetişen, "Konut satışlarında yüzde 1 ve ticari satışlarında ise yüzde 8 KDV avantajı yatırımcı müşterilerimize %10’a varan ek bir indirim sağlamaktadır" dedi.

Fortis Sinanlı'nın inşaat tamamlanma oranı yüzde 85’e ulaştı. Yetişen, teslime yaklaştıkça projenin daha fazla dikkat çektiğini ve bununda satış oranlarına olumlu yansıdığını bildirdi.

Yeni Kadıköy projesindeki Konut ve Ticari fiyat ve m2 ler;

1+1 konutlar (58-71 metrekare) 600 bin TL’den başlayan fiyatlar
2+1 konutlar (100-200 metrekare) 1 milyon TL ’den başlayan fiyatlar
3+1 konutlar (131-240 metrekare) 1.4 milyon TL ’den başlayan fiyatlar
Ofis (106 182 metrekare)  1.3 milyon TL’den başlayan fiyatlar 
Mağaza (74-430 metrekare) 2 milyon TL’den başlayan fiyatlar

Yüzde 10 peşinat kalanı 24 ayda öde kampanyası

Fortis Sinanlı projesinde toplam 1.049 konut, 75 mağaza yer alıyor. Projenin en cazip yönü ise peşinat ödemesinde de sağlanan kolaylıklar. Konut ve home ofislerde yüzde on peşinatla projeye dahil olabiliyor ve kalan peşinatı iki yıl içinde faizsiz esnek ödeme yapabiliyorsunuz.

Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı

Firma Konut ve Ticari satışlarında peşin ve banka kredili satışlarda yüzde 20 indirim avantajı sağlamaktadır.

Tel: 444 9 550
Web: www.fortissinanli.com