FPK Sistemi'yle günde 14 TL’ye ev sahibi olma fırsatı!

FPK Sistemi'yle günde 14 TL’ye ev sahibi olma fırsatı! FPK Sistemi'yle günde 14 TL’ye ev sahibi olma fırsatı!

FPK sistemiyle fark yaratan FuzulEv, dar ve orta gelirlilerin konut hayalini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.


Ülkesine ve vatandaşına verdiği güvenin sorumluluğuyla çalışmalarına devam eden FuzulEv, faiz derdine bulaşmadan peşinat ve kredi ödemeleri olmaksızın da konut sahibi olunabileceğini ortaya koyuyor. Kadınların ‘Altın Günü’ne benzeyen modeli ile konut satın almak isteyenler sisteme dahil olarak ev hayalinin gerçeğe dönüşmesi için ilk adımını atıyor.

FuzulEv güvencesiyle konut sahibi olmayı tercih edenler, FPK sistemi ile 100 bin lira değerinde bir eve günde 14 lira ödeyerek 240 aya varan vadelerle tamamen faizsiz, peşinatsız ve kredi ödemeleri olmaksızın ev sahibi olabiliyor. Satın alınmak istenen evin fiyatı 100 bin liranın üzerinde veya altındaysa FuzulEv ile beraber almak istenilen evin fiyatı belirlenip uygun ödeme planları oluşturuluyor.

Peşinat yok vade farkı yok faiz yok

FuzulEv’in bütçeyi zorlamayan birbirinden farklı konut sahibi yapan modelleri bulunuyor: “Tasarruflu Erken Teslim modeli”, “Sabit Teslim Modeli”, “Tüfe Endeksli Model”, “Fırsat Modeli” ve “Çekilişsiz Modeller”. FuzulEv, konut almak isteyen vatandaşları destekleyen modelleriyle, kişileri belli bir projeye hapsetmeyerek Türkiye’nin her yerinden daha erken konut sahibi olmalarını sağlıyor.

Peşinatlı veya peşinatsız seçenekler arasından tercihini yapanlara 240 aya kadar taksitlendirme de yapılıyor. Seçilen taksit sayısının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu sistemde her ay bir konut parası birikerek, noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir vatandaş konut sahibi oluyor. Üstelik vade ortasına gelindiğinde sıranın halen gelmediği kalan tüm kişileri FuzulEv konut sahibi yapıyor.