05 / 12 / 2022

Fuzul Ev'den Kent Ariva'nın yanında 350 konutluk yeni proje!

Fuzul Ev'den Kent Ariva'nın yanında 350 konutluk yeni proje!

İstanbul Başakşehir’de yeni konut projesi başlatan Fuzul Ev, Kent Ariva’nın yan tarafına 350 konut inşa edecek. Ticari ünitelerin de yer alacağı yeni proje 50 bin metrekareden oluşuyor.Başakşehir'in ilk özel konut üreten grubu Fuzul Ev, projelerine bir yenisini daha katıyor. Başakşehir'deki ilk projelerinin bin 400 konutluk Fuzulkent olduğunu hatırlatan Fuzul Ev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Başakşehir'in ilk alışveriş merkezi Olimpa Park'ı da yine Fuzul Grup'un yaptığını söyledi. Başakşehir'i hayata geçiren kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunun altını çizen Akbal “Şimdi Başakşehir 1 milyon nüfusa doğru koşuyor” dedi.


EN YENİ PROJESİ

Başakşehir'in ilçe olduktan sonraki gelişim hızına dikkat çeken Akbal, Başakşehir'de şimdi de yeni konut ve işyeri projesine hazırlandıklarını açıkladı. Kısa zamanda yeni projenin lansmanını yapacaklarını belirten Akbal, “Kent Ariva'nın yan tarafında bulunan arazide 50 bin metrekare inşaat yapacağız. Konut artı ticari alanlar yer alacak. Yaklaşık 350 daire olacak. Kanal İstanbul, 3. havalimanına 15 kilometre uzaklıkta. 2400 yataklı Türkiye'nin en büyük kamu hastanesi. Olimpiyat stadı metro, Bölgenin cazibesi ilerde inanılmayacak bir düzeye gelecek” dedi.

Faiz ödetmeyen sistem

Faizsiz konut alma imkanı da sunan Fuzul Grup, 40 kişiden 120 kişi arasında değişen gruplara her ay çekiliş ile ev teslimatı yapıyor. Katılımcılara kira yardımı da öngören faizsiz sistemde katılımcılar; almak istedikleri evi dilediği yerde ve büyüklükte seçebiliyor.


Yeni Şafak
Geri Dön